Autopia

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, No: 1, Autopia, Pk: 34513, Beylikdüzü - Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan Autopia, 365 gün süren bir otomobil fuarı olarak; toplam 150 milyon dolarlık bir yatırımla, 117. 000 metrekare satılabilinir ve kiralanabilinir alana ve 470 adet mağazaya sahip olacaktır. Autopiaile yılda 6 milyon ziyaretçi hedefleniyor.
Autopia, dünyada bünyesinde test sürüş pisti olan ilk alışveriş merkezidir ayrıca kurulan özel tribün sistemi sayesinde içerisinde arabayla gezilebilen tek alışveriş merkezi olma özelliğine de sahiptir. Metre kare bazında Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Autopia, mimari olarak tasarım ve fonksiyon açısından dünyada sayılı yarışmalara gönderilmiş bir projedir. Türkiye’de ise dış cephesi ısıya dayanıklı cam giydirme olan ilk alışveriş merkezidir.
Her zevke ve bütçeye uygun Autopia’da, birinci ve ikinci el otomobil galerine ziyaretçiler kendi araçları ve özel buggyler ile rahatça ulaşabilecek. Otomobil alım satımı dışında otomobil müzayedelerine ve yeni modellerin lansmanlarına da ev sahipliği yapacak olan Autopia'da yer alan yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar ile ziyaretçiler işlemlerini merkez dışına çıkmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.
Geleceğin otomobil dünyası Autopia'da yer alan cafeler, restoranlar, çocuk ve eğlence alanları, sinema, tiyatro salonlarında ziyaretçiler keyifli zaman geçirebilecek.

 • 2 yıl önce - 2014-11-03 14:29:00

  Autopia şu anki arçelik-beko fabrikasının hemen karşı çaprazında kalmaktadır. Beykent adı verilen bölgenin ve haliyle beylikdüzü ilçesinin tam karşısında esenyurt ilçesi sınırları içinde kalmaktadır. Büyükçekmece-hadımköy istikametine doğru giderken hemen sağ tarafta yer alıyor. Hemen yanında Kristal Şehir adlı 3000 konutluk bir site bulunmakta.

Görüş yazabilmek için kayıt ol veya sitede oturum aç.

  Haritadaki konumu

  Has Otomotiv | Mercedes Autopia

  Namık Kemal Mh. Adnan Kahveci Bulvarı, No: 1, Autopia Avm, Kıraç-Beylikdüzü, Esenyurt, İstanbul

  Fatih Üniversitesi

  Alkent 2000 Mh. Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü, Pk: 34500, Büyükçekmece, İstanbul

  Müge Beyazyüz Zonguldak Doğuş Sigorta Aracılık Hizmetleri İstanbul

  Kıraç Namık Kemal Mah. Autopia Otomobil Avm Kat 1 Daire: C67 Esenyurt, İstanbul

  Kristal Şehir Evleri, Beylikdüzü

  Beylikdüzü Hadımköy Kavşağı, E-5 Karayolu Üzeri, Esenyurt, İstanbul

  Tesslim Rent a Car

  Namık Kemal Mh. Adnan Kahveci Bulvarı, No: 1 / 43, Autopia Zemin Kat, Esenyurt, İstanbul

  B Filo Araç Kiralama

  Autopia Otomobil Dünyası No: 59-60-61 E 5 Karayolu Üzeri Beylikdüzü - Esenyurt, İstanbul

  B Filo Araç Kiralama konumu

  © 2016 TUBİBA Hakkımızda - İletişim

  Top