Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. - Genel Müdürlük

İletişim Bilgileri

Adres: Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, No: 75, Pk: 34367, Maçka, Şişli, İstanbul, Türkiye

Şirket'in amaç ve konusu;Türk Ticaret Kanunu, yürürlükteki ithalat, ihracat rejimleri ve konuya ilişkin diğer mevzuat doğrultusunda, ilgili mercilerce verilen yetki, izin ve lisanslar çerçevesinde GSM dahil olmak üzere her türlü mobil telekomünikasyon ve buna ilişkin katma değerli hizmetlerin verilmesi, söz konusu hizmetlerin verilmesi için gerekli olan ilgili her türlü konuda faaliyette bulunulması, yatırımların yapılması, işletilmesi, bunlar için gerekli her türlü makine, teçhizat ile malzemenin ithal ve ihraç edilmesi ve dahili ticaretinin yapılması, mobil telefon sistemlerinin kurulması, diğer işletmecilere ait kurulmuş ve/veya kurulacak tesislerden yararlanılması, bu tesislerde ve/veya başka mahallerde gerekli her türlü ekipmanın tesis edilmesi, kendi şebekesi içinde ve diğer şebekelerle gerekli tüm bağlantıların kurulması, bunların işletilmeis, yönetilmesi ve desteklenmesidir ve Amaç ve konusu ile ilgili olarak her türlü menkul veya gayrimenkul malı iktisap etmek, finansal kiralama gelirden geri ödeme veya gelir paylaşımı yoluyla edinmek inşa etmek veya ettirmek, kiralamak, kiraya vermek, satmak, mülkiyetinde ve zilyedliğinde bulundurmak, maksat ve mevzuunun gayesi için her türden ulaşım aracı satın almak; Satış vaadi, rehin, ticari işletme rehni ve ipotek de dahil olmak üzere kendi faaliyetlerine ilişkin olarak menkul ve gayrimenkul malları üzerinde aynı ve şahsi haklar tesis etmek, tapu kütüğü ve ilgili sicillere şerh ve tescil ettirmek, şirket lehine tesis edilen rehin ve ipotekleri fek etmek ve şirket lehine alınan her türlü temittan vaz geçmek, sahip bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri ipotek rehin ve ticari işletme rehni de dahil olmak üzere kendi borcu için teminat olarak göstermek ve 5. 2. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

2004 yılında kurulan ve 2013 3. çeyreği itibariyle 14.1 milyon aboneye sahip olan Avea, Türkiye'nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %98'ine ulaşan şirket, "Avea" markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve 3000'e yakın çalışanına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 205 ülkede 674 operatörle uluslararası dolaşım anlaşması bulunan Avea, uluslararası dolaşım ortaklıklarını artırmaya devam etmektedir. Avea, "Türkiye'nin "en beğenilen ve tercih edilen" mobil iletişim şirketi olmak" vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. TT&TİM İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekom'un GSM Operatörü Aycell'in, %51 İş Bankası Grubu ve %49 TİM ortaklığı ile kurulmuş olan İş-TİM ile birleşmesi sonucu, 19 Şubat 2004 tarihinde resmen kurulmuştur. Birleşmeden sonra Aria ve Aycell markalarının TT&TİM çatısı altında devam ettiği kısa bir süreç yaşanmıştır. 23 Haziran 2004 tarihi itibariyle ise birleşmeden doğan sinerjinin ifade edildiği yepyeni "Avea" markası, bu iki markayı temsilen piyasaya sunulmuştur. 15 Ekim 2004 tarihi itibariyle "TT&TİM İletişim Hizmetleri A.Ş" ticari ünvanı "Avea İletişim Hizmetleri A.Ş." olarak değişmiştir. GSM sektörünün en genç, dinamik ve alternatif operatörü olan Avea, Türkiye GSM pazarına ciddi bir rekabet ortamı getirmiştir. Türk Telekom'un %55 oranındaki hissesinin özelleştirme süreci Kasım 2005 itibariyle tamamlanmış, özelleştirme sonunda, Oger Telecom Türk Telekom'un %55 hissesine sahip olmuştur. Türk Telekom'un Avea'daki hisse oranı %89,99'dur. Avea'nın geri kalan %10,01'lik hissesi ise İş Bankası'na aittir.

 • 3 yıl önce - 2014-05-22 15:21:00

  Merhabalar 0535 276 75 98 numaralı hattıma taahütle aldığım aldığım telefon, Avea dan gelen tarife değişikliği mesajını yanlışlıkla onaylamamdan dolayı taahhütümün bozulduğunu ve bu konu ile ilgili müşteri temsilcilerinin herhangi bir uyraı yapmamasına rağmen,bugün şikayetimi değerlendiren dept. ile yaptığım görüşmede böyle bir uygulama yaptığım için uyarıya gerek kalmadan cezaya düşeceğimi sözleşmemde yazdığını belirttiler, Yıllardır avea kullanıyorum ve böyle bir yanıltmaca ile ilk defa karşılaşıyorum ve bu konuda en ufak bir iyileştirme için iyi niyet gösterilmediğini üzülerek görüyorum. Bu konuda mağdur edildim yardımcı olunmasını önemle rica eder ve taahhüttün kaldığı yerden devam ettirilebilmesi için gereğini bilgilerinize sunarım, saygılarımla

Görüş yazabilmek için kayıt ol veya sitede oturum aç.

  Haritadaki konumu

  KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. | Genel Müdürlük

  Ünalan Mh. Ayazma Caddesi, Çamlıca İş Merkezi B3 Blok, Üsküdar, İstanbul

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürlüğü

  Meşrutiyet Caddesi, No: 71, Turkcell Plaza, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul

  Emar Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri A.Ş. | Genel Müdürlük

  Yalı Mh. Ziya Gökalp Caddesi, No: 3, Maltepe, İstanbul

  Polifarma İlaç San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlük

  Tozkoparan Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. Haldun Taner Sk. Alparslan İş Merkezi No:27 Daire: 19 - 23 Merter

  Bor Gümrük Müşavirliği Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürlük

  Kozyatağı Mh. Şehit İlknur Keleş Sokak, Hüseyin Bağdatlıoğlu İş Merkezi No: 7 Kat: 5-6 Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul

  VDF Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. | Genel Müdürlük

  Merkez Mh. Bağlar Caddesi, No: 14, Tekfen Ofispark A2 Blok, Kat: -2, Kağıthane, İstanbul

  TGS Yer Hizmetleri A.Ş. | Genel Müdürlük

  İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, A3 Blok Kat: 6, Pk: 34149, Yeşilköy, Bakırköy, İstanbul

  Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. | Genel Müdürlük

  Demirciler Sitesi 6. Yol, No. 83, Galaxy-1 İşmerkezi, Kat: 7, Pk: 34015, Zeytinburnu, İstanbul

  VDF Faktoring Hizmetleri A.Ş. | Genel Müdürlük

  Merkez Mh. Bağlar Caddesi, No: 14a, Ofispark, Kağıthane, İstanbul

  VDF Faktoring Hizmetleri A.Ş. | Genel Müdürlük konumu

  © 2016 TUBİBA Hakkımızda - İletişim

  Top