Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü

Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü logo

İletişim Bilgileri

Adres: Büyükdere Caddesi,, No: 106, Pk: 34394, Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


Mevzuata uygun olarak ticari yatırım bireysel ve diğer türde bankacılık yapabilir, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'nun belirlediği sınır ve şartlar dahilinde maksat ve konusunu gerçekleştirmek amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında taşınmaz mal iktasap edebilir bunları yönetim kurulu kararıyla devir ve ferağ ipotek edebilir ve başkaca aynı haklarla tahdit edebilir kısmen veya tamamen kiraya verebilir ve üzerlerinde her türlü şahsi veya ayni haklar ve yükümlülükler kurabilecek şekilde tasarrufta bulunabilir 5411 sayılı Bankacılık Kanunu hükümleri çerçevesinde alacaklarını tahsil amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında taşınır ve taşınmaz mallar iktisap edip üzerlerinde ayni ve/veya şahsi hak veya yükümlülük ihdas eden işlemler yapabilir banka lehine yurtiçinde ve yurtdışında taşınır ve taşınmaz mal rehni ile ticari işletme rehni kabul edebilir gayrimenkul kiralayabilir ve 9. 1. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

 • 8 ay önce - 2016-03-02 10:45:12

  Yetkililer Lütfen İst.Büyükçekmece Beykent şubesine bir çeki düzen verin.9 yıllık emekli müşterinizim.kurtaran hesabımı maaşıma ve günün şartlarına göre artırılmasını istedim.bu kadar zamandır her türlü zorluğu ve zahmeti bana reva gördüler.bireysel bankacılık bölümü tam bir derebeylik keyiflerine göre muammele buçeşmekeşliğe bir kaç kere maruz kaldığım için genel müdürlüğünüze şikayette bulundum.Vay senmisin şikayet eden talebimi yerine getirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar.
 • 2 yıl önce - 2014-12-17 12:01:00

  bir denizbank musterisiyim artı esnafım pos makinenizide kullanıyom 5 bin kredi alacagim olumsuz cvp geliyor neymis onuda bilmiyorum kacar göçer insan olsak vergi levham olmaz başı boş insan kredi alıyor biz esnafız kredi alamıyoz bu sevdigim denizbanktan beni bu yüzden ayırmak durumunda kalacaksınız her şey merkezde biter bende ordaki müdürlerim gorsün diye
 • 2 yıl önce - 2014-08-11 09:20:00

  Maaş müşterisi olarak daha ilk ayım ve kişisel irtibat numaram direk yanlış girilmiş.Dikkatsiz personel ve İstanbul-Mecidiyeköy şubesi ile irtibata geçmek mümkün bile değil telefonları açılmıyor bile...Müşteri hizmetlerindeki bekleme süreleri azami 4 dk.dan fazla çalışan sayısı bile yetersiz !
 • 2 yıl önce - 2014-08-08 12:19:00

  iyi günler ben de bir kaç aylık Denizbank müşterisi olarak sizden hiç mi hiç memnun deyilim.bana gelen mesajla başladı kabus.düşük faizli kredi dendi faiz ana paradan çok.yetmiyomuş gibi birde bireysel emeklilik şart koşuldu neyseki sizin sayenizde iptal edildi.herşey düzeldi sandım 8 aydır bankaya kredi ödemesi yapıyorum borcum ne diyorum denilen miktarı ödüyorum.8 ay sonra ek hesaptan kesilen 8 tl işlem ücredi biriktiriliyor ve bana hiçbir şekilde bildirim gelmeden avukata veriyolar.haliyle şok oluyorum.insanları bitirdiniz yetmedi mi.ben borcumu ödeyebilmek için ev temizliğine giderken siz borca borç ekleyip faizle çoğaldıp hiç bilgi vermeden avukata veriyosunuz.bu nasıl vicdan nasıl anlayış.böyle yapmaya devam edilirse kalan borcu da ödemem alın bakalım canımdan başka bir şey bulabiliyor musunuz.
 • 3 yıl önce - 2014-07-03 11:49:00

  İYİ GÜNLER BANKANIZIN MÜŞTERİSİYİM.FAKAT HİÇ MEMNUN DEĞİLİM.MAAŞINI TAŞIYANA 400 TL ÖDEME YAPILACAĞI SÖYLENDİĞİ ZAMAN MAAŞIMI DENİZBANK A TAŞIDIM MEMURA SORDUM MAAŞTA LİMİT VARMI DİYE YOK DEDİ.FAKAT MEMUR KAMPANYADAN YARARLANDIRMAYI UNUTMUŞ VE PARAYI ALAMADIK ÇIKAN 2. KAMPANYADA 600 SINIRI ÇIKTI O YÜZDEN ALAMIYORSUNUZ DİYOR. KENDİ AYIBINI ÖRTMEK İÇİN AYDIN NAZİLLİ DENİZBANK PERSONELİ NİGAR HANIM GERÇEKLEŞTİRDİ İŞLEMİ BENİ MAĞDUR ETTİ KAZANDIĞIM HAKKI ONUN YÜZÜNDEN KAYBETTİM.MART AYINDAN BERİ BU AY YATAR ÖNÜMÜZDEKİ AY YATAR DİYE OYALADI ŞİMDİDE MAAŞ DÜŞÜK DİYOR.GEREKİRSE TÜKETİCİ HAKLARI VE İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE BİLE BAŞVURACAĞIM. İNSANLARI BU ŞEKİLDE KANDIRMAYA KİMSENİN HAKKI YOK.BU TERBİYESİZLİKTİR.MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİ İÇİN GEREKENİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
 • 3 yıl önce - 2014-06-17 21:11:00

  merhabalar yaklasik 7 yildir musterinizim.son zamanlardaki hizmet anlayisiniz cok degisti.her ay breysel kredi taksidimi göndermis olmama ragmen islem görmeyip daha sonra gecikme adi altinda ucret aliniyor.Bu uzun zamandir mesaj ve telefonlarla aramama ragmen kasten yapliyorgectigimiz ayin ekresi gönderilmedi.ve herhangi bir sekilde sorunuma cevap alamadim.Buda bana kanuni olarak yol hazirliyor.Bergama subesinin musterisiyim.Saygilarimla
 • 3 yıl önce - 2014-03-25 22:43:00

  Aydın /Didim Deniz Bank Şübesinin müşteriisiyim işletme kartınız var bende.esnafım turizim ve otel işletiyorum didim şübenizdeki hizmet ve müşteriye olan ilgi ve çalışma sistemleri çok zayıf özelikle mudür ve işletme bölümüne bakan ufuk bey kredi için başvuruda bulunacaz mudur ve kobiye bakan her kimse yerinde yok saatlerce bekliyoruz kredi için çok zorluk çıkarıyorlar ama başka bankalara yönleniğimizde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.bu gidişle bankanızla butun ilişkileirmi keseceğim.umarım yetkili merci bu yazdıkalrımı kaydeye alır .
 • 3 yıl önce - 2013-12-26 17:17:00

  Slm ben bankanızın müşterisiyim. sizden kredi almak istiyorum. Ama kredi puanım 1400 olmasına ragmen kredi kartlarımın limitlerl fazla oldugu için kredi başvurum olumsuz oluyor.Sizden ricam kredi başvurusunda bulunurken benden maaş bodrosu istemeyin.bana kredi alabileceğim şartları sunun sevgilerimle

Görüş yazabilmek için kayıt ol veya sitede oturum aç.

  Haritadaki konumu

  SEDAŞ | Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlük

  Orhangazi Caddesi, No: 160, Pk: 54100, Maltepe, Adapazarı, Sakarya

  AKEDAŞ | Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlük

  Göksu Mh. Serik Caddesi, No: 15 Demokrasi Kavşağı, Kepez, Antalya

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürlüğü

  Meşrutiyet Caddesi, No: 71, Turkcell Plaza, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul

  Aygaz A.Ş. | Genel Müdürlüğü

  Büyükdere Caddesi, No: 145-1, Aygaz Han, Pk: 34394, Zincirlikuyu, Şişli, İstanbul

  Türk Telekom A.Ş. Genel Müdürlüğü

  Aydınlıkevler Mh., Turgut Özal Bulvarı, Pk: 06103, Aydınlıkevler, Altındağ, Ankara

  Polifarma İlaç San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlük

  Tozkoparan Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. Haldun Taner Sk. Alparslan İş Merkezi No:27 Daire: 19 - 23 Merter

  EÜAŞ | Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü

  Nasuh Akar Mh. Türkocağı Caddesi, No: 2 / F-1, Pk: 06520, Bahçelievler, Çankaya, Ankara

  İHE - İstanbul Halk Ekmek A.Ş. Genel Müdürlüğü

  Defterdar Mh. Savaklar Caddesi, No: 3, Edirnekapı, Eyüp, İstanbul

  Ziraat Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü

  Doğanbey Mh. Atatürk Bulvarı, No: 8, Pk: 06107, Ulus, Altındağ, Ankara

  Ziraat Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü konumu

  © 2016 TUBİBA Hakkımızda - İletişim

  Top