Leonart Mobilya - Modoko

İletişim Bilgileri

Adres: Modoko Mobilyacılar Sitesi, 1. Sokak No: 180 Yukarı Dudullu, Ümraniye Telefon:02165405755 Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0216) 540 5755

Faks Numarası: (0216) 313 3441

İşletme hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Abidin Arslanhan

Firma Ünvanı: Modoko Modern Mobilya

Web sitesi:

E-mail:

Leonart Mobilya - Modoko hakkında

Modern Tarzda Tasarım & Uygulama.
Modern mobilyada uzman kadrosu ve firmaya ait atölye ile hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyetli satış politikası ve tüm kullanım sürecinde garantili ürünleriyle fark yaratıyor.

Rahatlık ve fonksiyonelliğin görsel zerafetle buluştuğu tasarımların yanısıra mağazamızda istihdam ettiğimiz mimarımızla kişiye özel uygulamalarla hizmet verilmektedir.

Leonart Mobilya ve Tasarım, sektörün köklü firmalarından Aslanhan Mobilyanın da kurucusu olan Abdi ASLANHAN tarafından mobilya sektörüne farklı bir soluk katmak amacı ile 1995 yılında kuruldu.
Modern, avangart ve klasik tarzda yüksek kalite ve sıra dışı tasarımları tüketiciyle buluşturan Leonart Mobilya benzeri başka bir yerde olmayan özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor.
Leonart Mobilya Belçika, Türkmenistan, Irak gibi ülkelerdeki gerek resmi binaların gerekse seçkin otellerin mobilya tasarımlarını uygulaması ile sektörde farklılığını belirginleştirdi.
Yemek Odası Takımı, salon takımı, yatak odası takımı, oturma grubu ve her türlü mobilya aksesuarını kapsayan zengin bir ürün gamına sahip olan firma evinizin tüm mobilya ihtiyacını yanıtlayabilir. Tüm ürünlerinde estetik görünüşün yanı sıra fonksiyonellik ve kaliteyi ön planda tutan Leonart Mobilya, yaşam mekanlarınızı size özel kılacak mobilyalar üretmeyi hedefliyor.
Ümraniye Yukarı Dudullu 'daki fabrikasında usta ellerin becerisiyle kaliteden ödün vermeden üretim yapan Leonart Mobilya üstün kalite, bol çeşit, uygun fiyat ve satış sonrası hizmet ilkeleriyle imal ettiği garantili mobilya ve aksesuarları müşterilerinin beğenisine sunuyor.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Leonart Mobilya - Modoko nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Leonart Mobilya - Modoko yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap