Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

7 Günde İngilizce Eğitimi Kurumsal

7 yıl önce   Sarı Sayfalar   Kadıköy   9 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0535 260 0206
Ünvan Tds Eğitim
Adres Acıbadem Kadıköy
Cep Telefonu 0535 260 0206
Alternatif Telefon 0535 260 0206
Web Sitesi http://www.transdil.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Kadıköy


İNGİLİZCEYİ 7+1 Günde KONUŞMAYA BAŞLAYACAKSINIZ!

Bilinçaltının öğrenme ilkeleri doğrultusunda, bireylerin öğrenme stratejilerine yönelik; NLP, Hypnosis, Suggestopedia, Callan Method, 5 duyuyla ve kişiye uyumlu öğrenme, Tüm beyinle öğrenme, Hafıza Teknikleri, Role Play gibi etkili teknikler kullanılarak, konuşma becerisini oluşturmayı ve geliştirmeyi hedefleyen kısa süreli, yoğun, her kuru 8 güne programlanmış yoğun bir eğitimdir.

YABANCI DİLİ BİLİNÇLİ BİR ÇABA İLE ÖĞRENEMEZSİNİZ! Bilinçli öğrenme kurallarla öğrenme demektir. Klasik dil eğitimleri hep bilinçli öğrenmeye yöneliktir. Dil böyle öğrenilseydi; ilköğretim (en az 5 yıl)+lise+üniversite=13 yıllık öğrenim hayatımızda bu dili çok rahat konuşuyor olurduk. İngilizce bilinçsiz öğrenilmeli, bilinçli değil. Bilinçsiz öğrenme ile İngilizce daha hızlı öğrenilir.

Bilinçli öğrenmede geleneksel metotlar kullanılır; gramer, kelime ezberi ve çeviri gibi. Sonuç: Birçok İngilizce gramer kuralını bilir ve yüzlerce kelime ezberlersin ama İngilizce konuşamazsın ve anadili İngilizce olan birini anlayamazsın.

Bilinçsiz öğrenmede gramer kurallarına takılı kalmıyorsunuz, kelime ezberlemeye uğraşmıyorsunuz. Sadece keyifle yabancı dili ediniyorsunuz.

Yaptıklarımız 5 Maddede Özetlemek Gerekirse;

1. Zihnin öğrenmeye hazır hale getirilmesi, 2. Öğrenme engellerinin ortadan kaldırılması, 3. Motivasyonun sağlanması, 4. Uzun dönem hafızaya bilgiyi yerleştirmeyi 5. Minumum (optimum) çaba ile gerçekleştiriyoruz. .

TRANSDİL SİSTEMİ NEDİR ?

• Dil Kursu Değildir Terzi usulü kişiye özel ve konuşturmaya yönelik hızlandırılmış ve provakitif tekniklere içeren bir öğrenme durumu oluştururuz. • Bireyi Konuşturmaya Odaklı Bir Sistemdir Sizi konuşmaktan alıkoyan şeyin sadece bilgi eksikliği olmadığını biliyoruz. Psikoteknik yöntemler sayesinde konuşmamak gibi bir ihtimaliniz olmaz. • Hız ve Sonuç Odaklıdır Zamanınızın kıymetini biliriz ve bu nedenle 9 haftada verilen (1 kurluk) eğitimi 1 haftada ve çok daha verimli alırsınız. • Öğrenilmiş Travmalarınıza İyi Gelir Bizde öğrenemeyen yoktur “öğrenemeyeceğini öğrenmiş” olanlar vardır. Bu durumu travmatik bir kilitlenme olarak görüyor ve bunu özel tekniklerimizle aşıyoruz. • Eğitim Süresini 1/4 zamana indirir Ama siz kalan zamanı daha çok pratiğe ayırabilirsiniz. • Dilin Mantığını Ezbere Gerek Kalmadan Verir Çünkü ezberlediğiniz şeyi hızla unutursunuz.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız