Aktifle Medika

İletişim Bilgileri

Adres: Yarımca Sanayi Sitesi İ Blok No: 28 Körfez, Kocaeli, Türkiye

Telefon: (0262) 527 6834

Faks Numarası: (0262) 527 6834

Aktifler hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Behçet Eriş

Firma/Kurum Ünvanı: Aktifle Medika

Web sitesi:

E-mail: info@aktiflermedikal.com

Aktifle Medika hakkında

2000 yılında AKTİF İZOLASYON, olarak havalandırma ve izolasyon faaliyetlerine başlayan firmamız, 2009 yılında Aktifler Mekanik İzolasyon Havalandırma Ltd. Şti. olarak, aynı yılın 2. Yarısında Aktifler Enerji ve Aktifler Medikal olmak üzere iki alt gurubunun temellerini atarak kurumsallık hedefini gerçekleştirdi. Bugün Aktifler Enerji ve Aktifler Medikal olmak üzere ülkemizde ilkleri gerçekleştirerek Hizmet kalitesini bir kez daha ispatladı.
“Ne iş olsa yaparız…” mantığından uzak çalışan Aktifler medikal;
Çalışmakta olan veya yeni projelendirilen Hastane ve ayakta tedavi merkezlerinde yeni ilave edilecek olan üniteler, hasta odalarının yapım aşamasında; medikal gaz, tıbbi cihaz, mekanik işlerin tümünün kurulum, montaj, bakım onarım ve servis sağlamak amacıyla sağlık hizmeti veren bu sektörlerin tesis yönetim ve güvenliği dahil olmak üzere tesisin ömrü boyunca 7/24 hizmet vermek ve hizmet ağını genişletmektir.
Şirketimiz yılların emeğini medikal gaz ve tıbbi cihaz kurulum, montaj, bakım onarım, ve servis çalışmalarında profesyonel personeliyle bir çatı altına toplayarak işbirliği, güçbirliği oluşturmak adına medikal grubunu kurmuş bulunmaktadır.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Aktifle Medika nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Aktifle Medika yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

-