Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Alkaze Yenilikçi Mühendislik Hizmetleri Kurumsal

7 yıl önce   Sarı Sayfalar   Pendik   11 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0216 680 0676
Adres Ekinciler Caddesi Yeni Sokak Vıp Plaza kat: 7 - 8 Kavacık Beykoz/ İstanbul
Alternatif Telefon 0216 680 0673
Faks 0216 680 0677
Web Sitesi http://www.alkaze.com

Kayıtlı olduğu ilçe: Pendik


Müşterilerimiz: • şirketlerinin büyümesi için • Yeni Ürün Geliştirmeleri gerektiğinde • Ar-Ge faaliyetleri için teknik ve finansal desteğe ihtiyaç duyduklarında • Satış – Pazarlama organizasyonlarını büyütürken projelerine destek aradıklarında • Ar-Ge Laboratuvarı kurmak istediklerinde • Yazılımsal altyapılarını geliştirmek isteyip finansal destek aradıklarında • Üretim kapasitelerini artırmak için yeni makinalar alınması gerektiğinde • Finansal Yönetim çerçevesinde vergi vb. teşviklerden yararlanmak istediklerinde • Proje yapma mantığını firmalarında yerleştirmek istediklerinde bize başvururlar.

Bütün bu durumlarda, bizden istedikleri dürüst, nesnel, sağlıklı ve sonuç odaklı bir görüş ve bu görüşün projeye dökülmesidir.

Analiz ve etkin problem çözme yaklaşımıyla tüm bakış açılarını değerlendirir ve muhtemel proje alternatifleri göz önüne alırız. Nihai önerilerimizden önce ilgili kurum tarafından en kabul edilebilir proje kurgusunu ortaya çıkartırız.

Proje Takımları halinde çalışır, işbirliğine önem veririz. Kısa vadeli bakış açısından ziyade uzun soluklu işbirliğini hedefleriz. Mükemmelliği hedefleyen, dünyadaki mesleki standartlarına paralel yüksek bir hizmet düzeyini garanti ederiz ve her zaman ülkemizdeki en iyi beyinleri müşterilerimizin hizmetine sunarız. Başarımızın müşterilerimizin başarısına bağlı olduğuna inanırız. Başarının bir süreç olduğuna inanır; başırya ulaşana kadar ki her adımda müşterimizin yanında ve projelerimizin arkasında oluruz. Profesyonellik ve hesap verebilirlik işimizin temelini oluşturur. Alkaze Mühendislik bünyesinde, farklı alanlarda uzman mühendislerden oluşan, zengin bir kadro bulunmaktadır. Projelerin en iyi şekilde hazırlanmasında uzman mühendislerin; inceleme, değerlendirme ve sonuç odaklı çalışması büyük rol oynamaktadır. Güçlü kadrosu ve sistematik çalışma prensipleriyle büyümekte olan Alkaze Mühendislik, firmalar için gelişimi destekleyici seminerleriyle de faaliyetlerine devam etmektedir. 2007’den bu yana 200’ü aşkın firma ile gerçekleştirdiği projeler, firmaları katma değerli ürün üretimi sonucu büyümesine destek verirken, Türkiye’deki KOBİ’lerin dönüşümüne öncülük etmiştir


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız