Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Ankara English Anchor İngilizce Kursu Kurumsal

8 yıl önce   Sarı Sayfalar   Çankaya   9 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0312 425 7777
Adres Meşrutiyet Caddesi Karanfil Sokak No: 28 Kat:5 Kızılay
Web Sitesi http://www.englishanchor.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Çankaya


ANKARA İNGİLİZCE KURSLARI,ANKARA KPDS KURSLARI ENGLISH ANCHOR Şunu çok iyi biliyoruz ki; Kursiyerlerimiz en kaliteli yabancı dil öğretimini istemekle birlikte,zamanları da çok değerlidir. EAC Dil Okulunda; öğrencilerimizin emin olması gereken en önemli husus, kendileri için en önemli değer olan zamanı en iyi şekilde kullanabilecekleri dil programlarına sahip olmamızdır.

* Genel İngilizce programlarımız seviye sistemine göre oluşturulmuştur. Kur sistemlerindeki geçiş sorunları English Anchor Dil Okulunun uygulamış olduğu seviye sistemiyle tamamen ortadan kalkmıştır. Her bir seviye bir bütünlük içinde tamamlanmakta ve böylelikle hedef konular ve beceriler yarım kalmamaktadır. Avrupa Dil Pasaportu uyumlu hazırlanmış olan her seviyemizin sonunda kursiyerlerimiz Avrupa Dil Portfolyosunda bulunan A1,A2,B1,B2,C1,C2 düzeyinde yer alan tüm becerileri eksiksiz olarak tamamlamış olurlar. * Kurslarımızın müfredatı öncelikle dört temel beceri olan- konuşma,yazma,okuma ve dinleme-üzerine planlanmıştır.Ayrıca İngilizcenin nasıl işlendiği konusunda da önemli becerileri elde edecek; kelime hazinenizi geliştirme, kelimeleri tekrar etme ve gözden geçirme olanağına da sahip olacaksınız. English Anchor Dil Okulu gerek Ulusal gerekse Uluslararası sınav programlarında kursiyerlerimizin amaca yönelik dil eğitimlerini almalarına olanak tanımaktadır. * TOEFL iBT Rounds sistemimiz sayesinde kursiyerlerimiz zaman kaybetmeden ve grup açılmasını beklemeden tek kişi de olsalar hemen kayıtlarının ardından programlarına başlayabilmektedirler. * KPDS,ÜDS ve KPSS İngilizcesine yönelik derslerimiz ise konusunun uzmanı ve hepsi yazar öğretmen olan akademik kadromuzla verilmektedir. Strateji-İpucu ağırlıklı ve kelime destekli işlenen derslerde kursiyerler sayısız soru bankamızdan faydalanarak derslerine devam etmektedirler. Hazırlık Atlama Programlarımızda Üniversitelerin Proficiency Sınavlarında çok önemli tecrübelere sahip öğretmenlerimiz görev almaktadırlar. Listening-Writing ve Speaking gibi bölümler uzman öğretmenler tarafından yılların tecrübesiyle verilmektedir. * COPE sınavının tüm bölümleri titizlikle ve eksiksiz olarak dikkate alınmakta, kursiyerlerin hangi bölümlerde hangi stratejileri uygulamaları gerektikleri öğretilmektedir. * MEGA (Mesleki Gelişim Amaçlı ) İngilizce Programlarımız tamamen kişinin ya da grubun profesyonel iş hayatına uygun olarak oluşturduğumuz özel müfredat dahilinde yapılmaktadır. Çeviri bilgisinden,mektup yazmaya ya da cevaplamaya,telefon konuşması gerçekleştirmeye,iş toplantılarında kullanılacak kalıpsal ifadelere kadar birçok ayrıntı bu programın temelini oluşturmaktadır. Dilbilgisi destekli olarak hazırlanmış programlarımız kısa zamanda en iyi şekilde iş hayatımıza önemli bir katkı sağlayacak şekilde oluşturulmuştur. * Çocuk İngilizcesi gerçekten ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Çocuk programlarımız yaratıcı drama desteğiyle uygulayarak öğrenme üzerine kuruludur. Çocuklar eğlenirken öğrenmenin tadına varmaktadırlar.

English Anchor Dil Okulu ile Başarıya Demir Atın.

Ankara KPDS Kursları,Ankara KPDS Kursu,Ankara TOEFL Kursları,Ankara TOEFL Kursu,Ankara Hazırlık Atlama Kursları,Ankara Hazırlık Atlama Kursu,COPE Kursu,Bilkent Hazırlık Atlama Kursları,KPDS, ÜDS, Kpds kursları, Üds kursları, Çıkmış KPDS Soruları Cevapları, İngilizce Kaynaklar, İngilizce Sorular, İngilizce Gramer, İngilizce Kitap, ÜDS Soruları, Kpss İngilizce


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız