Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Ankara Küçük Nakliye Kurumsal

2 ay önce   Usta ve Hizmet İlanları   Ankara   214 Gösterim

₺150

  • img
  • img

5.0 yıldız

Fiyat: ₺150

Kayıtlı olduğu ilçe: Ankara


Ankara küçük nakliye hizmetine ihtiyaç duyan kişi veya kuruluşlara 7/24 saat hizmet sunuyoruz. Küçük nakliye işlemi parça veya miktarca olan eşyaların bulunduğu yerden alınarak istenilen yere belli ücret karşılığında taşınma işlemine denir. Bunu yaparken de küçük nakliye araçları kullanılır.

 

Ankara küçük nakliyat araçlarımızla;hızlı ve güvenli taşımacılık süreçlerine imza atıyoruz. Firmamız bu hizmeti saatlik olarak da saatlik nakliye tarifeleri belirleyerek uygulamaktadır.

 

Ankara kamyonet nakliye işlemlerinde kamyonetler yardımıyla müşterilerimizin yük ve eşyalarını gerek şehir içinde gerekse de şehirler arası taşıyoruz.

 

Bir kaç parça eşya taşıma ihtiyacı olan herkese doblo nakliye ve mini nakliye araçlarımızla anında adrese teslim yapıyoruz. Envanterimizde yer alan Ankara küçük nakliye araçlarımız birbirinden farklı boy ve ebatta olup her işe uygun araç temin etmekteyiz.

 

Ülke geneli küçük nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz. Ankara başta olmak üzere tüm şehir, ilçe ve semtlere kolaylıkla ulaşarak taşınacak olan eşyalarınızın taşınmasını sorunsuz şekilde sağlıyoruz.

 

https://kucuknakliye.gen.tr/


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız

Ankara Küçük Nakliye 2 ay önce

https://kucuknakliye.gen.tr/