Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

İletişim bilgisi

TELEFON:

+905071304888

ARA

ADRES:

GIT

İşletme Hakkında

Firmamız;  2008 yılın’da Antalya'da kurulmuş olan, Seytur TurizmTaşıma ve Tic.Ltd.Şti. 2010 Yılında kurumsallaşarak Stroll Travel , A-6389 lisansnumarası ile Turizm ve Seyahat acentalığı faliyetleri, AntalyaTransfer  markasıyla  On-line Rezervasyon ile Antalyahavalimanı ve otel transfer  hizmeti vermektedir.

 

AntalyaTransfer, Antalya Havaalanı ve Gazipaşa Havaalanı çevresinde 7 / 24 faaliyetgöstermektedir. Sizler için; gidişten dönüşe, vize işlemlerinden bilete, otelrezervasyonundan, rehberlik, Antalya,Gazipaşa Havalimanların’dan transfer hizmetlerine kadar her ayrıntıyı sizleriçin planlamakta ve sizlerin isteklerine göre programlamaktayız.Acentamız kurumsal bir kimlik ile minimumzaman kaybı, maksimum fayda ile kusursuz hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş veamaç doğrultusunda Türkiye geneli talep edilen tüm bölgelerde tüm faaliyetlerive operasyonları başarı ile sürdürülmektedir..

 

Antalya Transfer  , Müşteri odaklı hizmet anlayışımızgereğince; deneyimli genç kadromuz, yılın hergünü 24/7 ulaşılabilirliğimizle sektörün öncü kuruluşları arasındayer alabilmektir.

Kayıtlı olduğu listeler: antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya havalimanı belek transfer antalya havalimanı side transfer antalya havalimanı kızılağaç transfer antalya havalimanı alanya transfer antalya havalimanı kemer transfer antalya havalimanı çıralı transfer a

Diğer bilgiler:

E-POSTA:

antalyatransferr.co@gmail.com

Benzer Yerler: