Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Arena Web Tasarım Kurumsal

8 yıl önce   Sarı Sayfalar   Konak   106 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0232 250 1932
Adres Birleşmiş Milletler Cad. No: 44 Konak / İzmir
Cep Telefonu 0531 616 3558
Faks 0232 250 1932
Web Sitesi http://www.arenatasarim.net

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Konak


ARENA, çekişmelerin geçtiği yer olarak bilinse de, aslında temsil ettiği şey sahne ve doğaçlamadır. ARENA olarak biz; bu sahneyi doğaçlamayla birleştiriyor, geçmişin tecrübesini geleceğin fırsat ve imkanlarıyla yoğurarak işimizi yapıyoruz.

Artık iletişimde sadece bilindik kitlesel mecraların kullanılması devri kapanıyor. “Mecra tanımı” ve “mecra tüketim şekli” değişiyor. Tüketici gelişiyor, beklentiler değişiyor, teknolojinin gücü artıyor; tüketici de bağlantı kuruyor, sorguluyor ve seçici davranıyor.

Bu noktada ARENA, uzun süredir birçok başarılı markaya hizmet vermiş, yaratıcı, multi-disipliner ve farklı geçmişlerden gelen profesyonel ekibiyle sizleri sınırlarınızın ötesine taşıyor.

Bu yeni yapıda, reklamverene ve markalarına daha iyi hizmet verebilmek için, iyi tasarımla birlikte iyi reklam anlayışını benimsemiş, çizgi üstü ve altı reklam anlayışı sınırlarını kaldıran ARENA, uluslararası ve yerel markalara daha etkili ve yaratıcı çözümler sunmayı hedefliyor.

ARENA olarak inandığımız şey konvansiyonları takip ederek hiç bir yere varamayacağımızdır. Ortaya çıkarttığımız stratejiler ve yaratıcı çalışmalar pazardaki fırsat alanlarını keşfetmek, geliştirerek markaların büyümesini sağlamak inancı üstüne kurgulanmıştır.

Bu inanç ile, marka ve ürün tanıtımlarınıza, farklı ve estetik tasarımlar uygulayarak, iletişim stratejileri geliştiriyor; yaratıcı çalışmalar yapıyor ve uyguluyoruz. Firmanızın ve reklamınızın hedef kitlenize ulaşabilmesi ve etkili olması için; kurumsal kimliğinizin oluşturulmasından, grafik tasarım, marka danışmanlığı, matbaa, açık hava reklam, basın ilan, web tasarım, organizasyon ve promosyona kadar bütün çalışmalarınızı en uygun hizmet anlayışı ile yerine getiriyoruz.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız