Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Bizim Lokanta Kurumsal

1 yıl önce   Sarı Sayfalar   İstanbul   215 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Adres Hobyar Mahallesi, Şeyhülislam Hayri Efendi Caddesi, No:2, 34110 Eminönü, Istanbul
Web Sitesi http://www.bizimlokanta.com.tr

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: İstanbul


İçinde lezzet var, ustalık var.

Mutfak konusunda uzman olan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip Bizim Lokanta, Türk damak tadına uygun birbirinden leziz yemekleri ile birlikte Mayıs 2012'de Eminönü’nde açılan ilk lokantası ve Mayıs 2014'de Akasya Acıbadem'de açılan ikinci lokantası ile sizlere hizmet vermektedir.

Bizim Lokanta’da Türk mutfağının geleneksel tatları, özgün bir sunum ve lezzetle her gün taze olarak hazırlanmaktadır. Günde 25 çeşit sıcak yemek, 4 çeşit zeytinyağlı, 4 çeşit salata ve 6 çeşit tatlı çıkan lokantalarımızda sabahları da poğaça ve kahvaltı servisi verilmektedir.

Uygun fiyatla kaliteli hizmet sunulan lokantalarımızda; ızgara köfteden saray kebabına, zeytinyağlı enginardan peynir tatlısına kadar pek çok geleneksel lezzeti bir arada bulabilirsiniz.

“Bizim Lokanta” geleneksel esnaf lokantası kavramının güncel bir yorumudur. Mekan kurgusunda tarihsel öğelerle fonksiyonellik harmanlanmıştır. Lokantalarımızın zemininde kullanılan karo çiniler, duvarlarındaki Selçuklu motifli seramikler ve Osmanlı tarzı aydınlatmalar ile mekanlarımız yemeklerimiz gibi tarihi ve geleneksel dokuya uygun bir şekilde kurgulanmıştır.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız