Dekoral Alüminyum A.Ş.

İletişim Bilgileri

Adres: Esenkent Mahallesi, Demetbağı Sokak, No: 2, Dekoral Alüminyum Merkez, Pk: 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0216) 499 5153

Faks Numarası: (0216) 420 1646

Firma hakkındaki bilgiler

Firma Ünvanı: DEKORAL ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Web sitesi:

E-mail: info@dekoral.com.tr

Dekoral Alüminyum A.Ş. hakkında

Dekoral Alüminyum Sanayi ve Ticaret A. Ş.’nin başarılar ile dolu firma geçmişi 1989 yılında başlar. Mütevazi bir atölyeden yola çıkılarak geride bırakılan yıllar, aslında hem Türk inşaat sektörünün yurt içinde hızla geliştiği hem de yurt dışı pazarlarda Türk inşaat firmalarının öncelikle tercih edilen firmalar olacağı müjdesini veren yıllardı. Geçen zaman içinde Dekoral, bitirdiği her projeyi hedefine ulaşmak için bir adım olarak görmüştür. Bu gün İstanbul ve Düzce’deki modern tesisleri, tecrübeli ve özverili kadrosu ile Dekoral aynı istekle yeni hedeflere koşmaya devam etmektedir. 1994 yılında yurt dışına açılan Dekoral, bu güne kadar 14 ayrı ülkede onlarca projeyi başarıyla tamamlamıştır.


Dekoral, müşterilerine her zaman, binalarına ve mimarilerine en uygun sistemler ile çözümleri önermektedir. Böylece Dekoral‘in yaptığı uygulamalar hem ekonomik, hem sağlıklı hem de uzun ömürlü olmaktadır. Ekonomik olmak adına projeden fedakarlık istenmemekte bunun yanında uluslararası standartlarda malzeme ve üretim ile bina bulunduğu yerin çevre koşullarına duyarlı ve dayanıklı hale getirilmektedir. Gereğinde, iş ortakları ile binaya özel çözümleri üretmekte, bunları test etmekte ve uygulamaktadır.

1996 yılından bu yana Dekoral, Avrupa’ nın bir numaralı “Mimari Alüminyum” sistem firması olan Alman Schüco International KG ile uluslararası iş ortaklığı yapmaktadır. Dekoral bu iş birliği ile Türk İnşaat Sektörüne, “EN İYİ” nin de kolaylıkla ulaşılabilir olduğunu göstermiştir. Dekoral’ in tecrübeli teknik kadrosu ve insan kaynakları, yerel ve uluslararası piyasalarda ortaya koyduğu performans ve tecrübeleri, firmaya gösterilen bu günkü güvenin yaratıcısı olan en başlıca unsurlardır.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Dekoral Alüminyum A.Ş. nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Dekoral Alüminyum A.Ş. yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

-