Dijital Tercüme Hizmetleri Ltd.Şti.

İletişim Bilgileri

Adres: Vefabey Sokak No: 14 Beşiktaş Gayrettepe / İstanbul Sürmeli Otel Arkası - 17. Noter Giriş Katı Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 220 4303

Faks Numarası: (0212) 220 4304

Almanca hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Senem Kobya

Firma/Kurum Ünvanı: Dijital Tercüme Hizmetleri Ltd.Şti.

Web sitesi:

E-mail: info@dijitaltercume.com

Dijital Tercüme Hizmetleri Ltd.Şti. hakkında

Türkiye’nin en büyük yeminli çevirmen kadrosu ile tercüme sektörünün lideri olmaya devam eden Dijital Tercüme Turizm Dış Tic. Ltd. Şti tüm dünya dillerinde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sunmaktadır.
Hukuki, teknik, medikal, ticari, edebi, akademik, patent, genel çeviri branşları olmak üzere 8 ana alanda Türkiye‘nin ve dünyanın 357 önde gelen firmasına hizmet vermekteyiz. Dijital Tercüme, uzman kadrosu, organizasyon ve koordinasyon başarısı, tercümanların özenli seçimi ve titiz çalışması, ücretsiz olarak sunulan editör kontrolü ve redaksiyon hizmeti, mesai saatleri içinde sürekli iletişim seçeneği ile sizlere en kaliteli çeviri hizmetini sunar.
REFERANSLARIMIZ:

Resmi: Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Hacettepe Üniversitesi

Kurumsal: Michelin, ISS, Terremark, Wienerwald, Haribo, MTV, Vogue, BMW, Mercedes, MAN, Audi, Tchibo, Siemens, Microsoft, Hewlett-Packard, Logitech, Canon, Sony Ericsson, Symantec, Samsung, Nokia, Vodafone, Motorola, Fujitsu, Hilton, TTNET, TurkNet, H&M, Tiffany, Merck, La Roche, Louis Vuitton, Loreal, Hiestand, MyGym, P&M, Trelleborg, Stabilo, TD 1 TV, Vogue, Miele, Bosch, Remondis, Beurer, Chevron, Carestream, Eczacıbaşı, Carrefoursa, Vestel, Teknosa, Borusan, BTC, Fidafilm, İş Kültür, Tekfen, Club MED
AVANTAJLARIMIZ:
Sektördeki en kısa teslim süresi
Anında fiyatlandırma ve işlem onayı
Türkiye’nin en büyük yeminli tercüman kadrosu
350’nin üzerinde referanslı müşteri
Ekonomik fiyat
500 bin kelime üzerinde tercüme tecrübesi
5 ofis içi, 457 serbest tercüman, 10 editör, 5 yazım ve gramer denetmeni
8 yıllık sektör deneyimi
Gizlilik güvencesi
Acil/Ekspres çeviri hizmeti
Ek ücret ödemeden Özel Alan Tercümesi
Çevrimiçi destek
Kesin fiyatlandırma
Yapılan tercümenin saklanması
Format seçimi
Tercüman seçimi.
Periyodik çeviri.
Teknolojik ve güncel bilgi birikimi
Sözlük Havuzu
Her ay yeni bir dilde kampanya

İLKELERİMİZ
Profesyonel bir ruh ve amatör bir heyecanla kurulan firmamızın en önemli ilkesi 'kalite'dir. En yüksek düzeyde kaliteyi yakalayabilmek ise titiz, özenli, bilinçli bir çalışmadan; doğru, hızlı, güvenilir bir hizmetten geçer.
Firmamız üzerinde çalıştığı tüm belge ve dökumanlarla ilgili kesin bir gizliliği esas alır. Ticari, özel, kurumsal bilgiler, ticari ilişkiler ve biçimleri vs. tam bir gizililik içerisinde ele alınır.
Firmamız, tercüme süresini en aza indirmek, maliyeti düşürmek ve hiçbir yanılgı veya hataya meydan vermemek amacıyla kendine özgü ve benzersiz bir çalışma sistemi geliştirmiştir.

KULLANILAN ÇEVİRİ PROGRAMLARI: TRADOS, TRANSIT, IDIOM, PASSOLO, SDLX, WORDFAST, MEMOQ
ÇEVİRİ DİLLERİ: ALMANCA, İNGİLİZCE, HOLLANDACA, FRANSIZCA, İTALYANCA, İSPANYOLCA, TÜRKÇE başta olmak üzere dünyada kullanılan 50 dil. Detaylı bilgi için lütfen sitemizi inceleyiniz: www. dijitaltercume. com

DÜNYA DİLLERİ ANSİKLOPEDİSİ: Dünyadaki tüm diller, tarihsel gelişimleri, gramer, imla ve yapıları hakkında firmamızca Dil ve Edebiyat Fakültesi, Filoloji veya mütercim tercümanlık bölümü mezunu çalışanlarımızca üç senede hazırlamış olduğu özel akademik çalışmayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İLETİŞİM:
ADRES: Perpa Tic Merkezi No: 1168 A Blok Şişli İstanbul Türkiye
TELEFON: +90 0212 220 43 03-0212 220 43 04
FAKS: +90 0212 220 43 01
E-POSTA : info@dijitaltercume. com
WEB SİTESİ: www. dijitaltercume. com

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Dijital Tercüme Hizmetleri Ltd.Şti. nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Dijital Tercüme Hizmetleri Ltd.Şti. yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

-