Duygu Ambalaj Gebze

İletişim Bilgileri

Adres: Hacı Halil Mahallesi, 1224. Sokak, No: 10 / A (Karabakkal Camii Karşısı), Gebze, Kocaeli, Türkiye

Telefon: (0262) 646 4140

Faks Numarası: (0262) 646 4140

Firma hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Serdar Baran

Firma/Kurum Ünvanı: Duygu Ambalaj Gebze

Web sitesi:

E-mail: bayazitbaran@gmail.com

Duygu Ambalaj Gebze hakkında

Duygu Ambalaj: Gebze'nin köklü ve istikrarlı firmalarının başında gelmektedir. 14 Yıldır bu sektörde piyasada bulunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı  ve kaliteli hizmet anlayışı ile sevilen ve tanınan bir kurum olarak;  Gıda - Temizlik - Ambalaj ve Sanayi Sektörlerine ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmeti sunmaktadır.

 

Gıda Sektörü İçin :  "Küçük - orta - Büyük - Battal - Hantal boy olmak üzere Hışır - siyah - arabeyaz ve kalsitli poşet çeşitleri, Plastik - Köpük  ve Mika (Kristal) ile imal edilmiş:  Kaşık, Çatal, Tabak,  Sızdırmaz Kab, Kase, Peynir kabı,  Kağıt sargılı - Körüklü - Artistik ve Fosforlu Pipet, Peçete, Z katlama Kağıt Havlu ve Dispenser Peçete" gibi akla gelebilecek tüm gıda tüketim ürünlerini hizmetinize sunmaktadır.

Temizlik Sektörü İçin : "Cam Sil, 1Lt - 10 Lt ve 30 Lt olmak üzere Bulaşık Sabunu, Yüzey Temizleyici, Çamaşır Suyu, Sıvı El Sabunu, Por çöz, Paspas, Nemli ve ıslak Mob, oto ve yer fırçası, Mikrofiber bez , Temizlik bezi, Çekpas, Temizlik Kovası ve aksesuarları, oda parfüm çeşitleri, temizlik eldiveni"  ve daha bir çok ürün ile  hizmet vermektedir.

Ambalaj Sektörü İçin : " Kraft Kağıt, 1. - 2. - ve 3. hamur kağıt, Takviyeli poşet çeşitleri, Metalize kaplamalar, adisyon, Yağlı kağıt, Streç, Bant ve çeşitleri, maket bıçağı, duvar kağıdı, adisyon, küçük - orta - büyük - battal - jumbo - hantal boy çöp poşetleri, 40*60*40cm ebatlarında koli, Patpat Balonlu Naylon" gibi ambalaj ürünlerini hizmetinize sunmaktayız.

Sanayi sektörü için : "  Kalın Naylon, jelatin, kilitli torba, Sanayi Streç, Endüstriyel çöp poşet çeşitleri, balonlu naylon, Kurumsal müşterilere özel ebatlarda baskılı ve baskısız naylon" gibi ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz.

   

İlgili aramalar

Haritadaki konumu (tahmini)

Harita yükleniyor...

Bu haritada gösterilen konum adres kullanılarak otomatik hesaplanmıştır. Konum bilgisi hatalı olabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap