Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Egestar Tasarım Kurumsal

7 yıl önce   Sarı Sayfalar   Muratpaşa   75 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Ünvan Egestar Tasarım Uygulama
Adres Recep Peker Cad. Sinan Mah. Ülkü Apt. No: 23

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Muratpaşa


uzun yıllardır bu sektörde tecrübelerimizi siz müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

egestar tasarım, tecrübeli tasarım ekibi ve pazarlama uzmanları ile firmalara, ürün tasarımı, P.O.P (satış noktası), mağaza ve ofis tasarımı, fuar standı tasarımı konularında pazarlamaya yönelik tasarım çözümleri sunmaktadır. egestar tasarım, sunduğu tasarım hizmeti ile markaların satış zincirindeki önemli halkalarını oluşturarak iletişimsel ihtiyaçlarına görsel ve fonksiyonel çözümler sunmaktadır.

egestar tasarım, atılan adımları takip eden değil; yeni adımlar atan, yenilikçi ve takip edilen tasarımlar üretir. Tasarımlarının bütünselliğini sağlamak amacıyla fonksiyon ve estetik ilişkisini, hiyerarşik bir anlayış ile belirler ve tüm tasarımlarını interaktif bir ortamda gerçekleştirir.

egestar tasarım, olarak “Tek Yetenekli” olmamak için, basit araştırmalar neticesinde elde edilebilir teorik bilgilere değil, geleceği şekillendirebileceğimiz pratik bilgilere yatırım yapıyoruz. Tasarımcılarımız projeleri ele alırken tasarımın her kolunda hizmet verebilme bilinci ile çok yönlü ve bütünsel çözümler üretiyor. Böylece ortaya çıkan tasarımlar hem çekici, hem üretilebilir, hem uygun maliyetli, hem de kolay kullanılabilme özelliklerine sahip olur.

Kaliteli, kolay ulaşılabilir, hızlı ve konforlu bir müşteri deneyimi sağlamak amacı ile müşterilerimiz ile çalışmaya başladığımız andan itibaren ayrı bir şirket gibi değil; sanki kendi şirketlerine bağlı tasarım departmanı gibi çalışarak müşteri çıkarlarını koruyan ve ona fayda sağlayan çözümler üretmekteyiz.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız