Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Ekin Yayın Grubu Kurumsal

8 yıl önce   Sarı Sayfalar   Üsküdar   432 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0216 486 2940
Ünvan EKİN YAYINCILIK Reklam ve Tasarım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Adres Bahçeli Evler Mahallesi Ata 2 Sitesi Nilüfer Sok. No: 6 34688 Çengelköy / Üsküdar /istanbul / Turkey
Faks 0216 486 2920
Web Sitesi http://www.ekinyayingrubu.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Üsküdar


Ekin Tasarım Reklamcılık Ltd. Şti. ve Atlantis Fuarcılık Ltd, Şti’nden oluşan EKİN YAYIN GRUBU, 1993 yılından bu yana faaliyette olup, sektörel dergileri, katalogları, kitapları, web siteleri gibi yayıncılık faaliyetlerinin yanısıra, reklam ajanslığı ve fuar organizasyonları ile tanınmaktadır.

O günden bu yana özellikle ahşap endüstrisi ve mobilya sektörünün en etkili yayınlarına imza atan grup sadece sektörün liderliğini elinde bulundurduğu Türkiye’de değil, tüm dünyada tanınan, aranan ve saygı duyulan bir kurum haline gelmiştir.

Sektörel Yayıncılar Derneği SEYAD’ın da kurucu üyeleri arasında bulunan Ekin Yayın Grubu, Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış fuarları, dernekleri ve sektörel kurumları ile işbirliği içerisinde olup, birçoğunun çözüm ortaklığını gerçekleştirmektedir.

Mart 2007 tarihinden itibaren Uluslararası Mobilya Yayıncıları Birliği IAFP’nin 15. üyesi seçilen ve bu anlamda Türk ahşap ve mobilya endüstrisini uluslararası platformlara açan grubumuz, Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’yu temsil eden tek türk yayın kuruluşu olarak sektör tarihine geçmiştir.

Ekin Yayın Grubu tarafından hali hazırda yayınlanmakta olan dört dergi arasında Mobilya Dekorasyon, Furniturk Industry, Furniturk Decoration ve Door & Window gibi tanınmış yayınlar bulunmaktadır. Bir kısmı doğrudan İngilizce hazırlanan, diğerleri ise İngilizce özetleriyle yayınlanmakta olan bu dergiler ve CD’leri, her yıl 6 yerli ve 24 yabancı fuarda dağıtılarak dünyanın dört kıtasında bulunan 18 ayrı ülkenin sektör temsilcilerine ulaştırılmaktadır.

Listeler:

firma

 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız