Ergin makina - Halı yıkama makinası

İletişim bilgisi

TELEFON:

+902322577227

ARA

ADRES:

GIT

İşletme Hakkında

ERG halı yıkama makinası tarafından üretilmekte olan halı yıkama makinalarının çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Firmamız tarafından standart olarak üretilmekte olan halı yıkama makinaları 2.2 m, 2.7m, 3.2 m ve 4.2 m ebatlarına sahip makineleri üretebilmektedir. Eğer sizler bu ölçülerde makine değil kendi özel ölülerinize göre bir üretim gerçekleştirmemizi istiyorsanız eğer firmamız sizlere bu kolaylığı sağlayarak üretimini gerçekleştirecektir. Bu yüzden satın alma işlemini yapmadan önce mutlaka satın almak istediğiniz ölçütleri doğrulayarak kesin sonuçları elde etmeniz gerekmektedir. Boyutunun ardından satın alacağınız makinenin kaç fırçasının olacağını mutlaka dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. ERG makineleri olarak bizler üretim yaptığımız makinelerin boyutlarına göre 3, 6 ,8 ve 12 diş fırçaya sahip makinelerin üretimlerini gerçekleştirebilmekteyiz. 

Özel olarak istediğiniz makinenin boyutu artınca sizlere ekstra fırçalar takabilmekteyiz. Bunların yanı sıra makinenin çalışma hızını iyi bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. 6 metre karelik bir halıyı kaç dakika içerisinde yıkadığını mutlaka test etmiş olması gerekmektedir. ERG Firması olarak bizlerin üretmiş olduğu makineler bu ebatlara sahip bir halıyı 2 ile 3 dakika arasında yıkayan makineler üretebilmekteyiz. Ayrıca ürünün üretilmiş olduğu malzeme kalitesini inceleyin ve fiyatlandırma içerisinde uçuk fiyatların önünüze serilmemesine dikkat ediniz.

Firmamız Tarafından Üretilen Halı Yıkama Makinelerinin Özellikleri

Firmamız içerisinde ER 2200, ER 2700, ER 3200 ve ER 4200 gibi halı yıkama makinelerinin üretimi gerçekleştirilmektedir.

ER 2200: Bu üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz makinenin 6 adet fırçaya sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ön yıkama, ön temizleme ve ön durulama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Maksimum halı genişliği 2200’dür.

ER 2700: Bu makinemiz müşterilerimizin isteğine bağlı olarak 6 ya da 8 fırça olarak üretilebilmektedir. ER 2200 gibi ön yıkama, ön temizleme ve ön durulama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Maksimum halı genişliği 2700 mm kadar alabilmektedir.

ER 3200: Maksimum halı genişliği bu makinemiz içerisinde 3200 mm’dir. Bu makinemizde paslanmaz 304 kalite çelikten üretilmektedir.

ER 4200: Bu makinemiz tam otomatiktir. Kontrol sistemi firmamıza bağlı olan bu makine içerisinde herhangi bir arıza olduğu zaman sistem üzerinden tespit edebilmekteyiz.

Makinelerin fiyatları için firmamızın yetkililerini ulaşabilir ve uygun fiyatlı ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Kayıtlı olduğu listeler: halı yıkama makinası halı yıkama makinaları otomatik halı yıkama makinası

Diğer bilgiler:

E-POSTA:

info@erginmakina.com.tr

Benzer Yerler: