Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık Kurumsal

10 yıl önce   Sarı Sayfalar   Şahinbey   313 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0342 231 3355
Adres Suburcu Cad. Şehir İşhanı No: 41 Şahinbey / Gaziantep
Faks 0342 231 3356
Web Sitesi http://www.gaziantepevdenevetasimacilik.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Şahinbey


1998 yılından bu yana Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründeyiz.Firmamızın bu sektörde ilerleyip daha da gelişmesinin, müşteri memnuniyetine bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz.Bunun için de siz müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarınızda uzman personel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

EXPERTİZ HİZMETİ Evinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir. Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur. Mutabakat sağlandığı taktirde, anlaşılan gün ve saatte taşımanız başlar. Expertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

DEMONTAJ Demontaj aşaması; mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülmesidir. Gardrop, yemek masası, karyola vb. mobilyalarınızla beyaz eşyalarınızın sökümleri yapılır.

AMBALAJLAMA Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümleri bittikten sonra eşyalarınız battaniye,havalı naylon ve streç film kullanılarak ambalajlanır.

MONTAJ VE KURULUM

Taşıma sonrası koltuk takımları ve diğer mobilyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir. Eşyalarınızın bağlantıları yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

VİZYON: Uzmanlaştığı evden eve taşımacılık hizmetini kaliteden ödün vermeden daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak.

MİSYON: Kalite ve sürekli gelişim ilkesi çerçevesinde sektöründe daha öncü ve örnek bir kuruluş olmak.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız