Geta Muhendislik

İletişim Bilgileri

Adres: 4. Sanayi Sitesi 129 / 15 Sokak, No:27 35050 Bornova, İzmir, Türkiye

Telefon: +90 (232) 375 5440

Alternatif Telefon: (0902) 323 7554

Cep Telefonu: (0902) 323 7554

Faks Numarası: (0902) 323 7554

İşletme hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Geta Muhendislik

Firma/Kurum Ünvanı: Geta Muhendislik

Web sitesi:

E-mail: iletisim@getamuhendislik.com

Geta Muhendislik

Geta Muhendislik hakkında

Hakkımızda:

1997 yılında İzmir’de kurulan GETA MÜHENDİSLİK Makine Kimya Elektrik İnşaat Turizm Taahhüt İthalat ve İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. fansektöründe 20 seneye yaklaşan tecrübeye sahip köklü bir firmadır.
GETA MÜHENDİSLİK, Duvar Tipi Aksiyal Fanlar (Duvar Tipi Aksiyal Aspiratörler) ile ismini duyurmuş daha sonra Kanal Tipi Aksiyal Fanlar(Kanal Tipi Aksiyal Aspiratörler), Radyal Fanlar (Radyal Vantilatörler) grubu içindeki Sık Kanatlı Radyal Fanlar, Seyrek Kanatlı Geriye EğimliRadyal Fanlar ve Malzeme Transfer Radyal Fanlarının üretimine başlamıştır. Son dönemde de gerçekleştirdiği yeni makine yatırımları ile Kare Çerçeveli Duvar Tipi Aksiyal Fanın, Küçükbaş-Büyükbaş Hayvan Havalandırma Fanının (Serinletme Fanı) ve Kümes Fanının seri imalatına geçilmiştir. Söz konusu bütün ürünlerde seri üretim yapılmakta olup, stoklu çalışılmaktadır.
Firmamız ayrıca farklı sektörlerde çeşitli amaçlarla kullanılan, ihtiyaca yönelik, istenilen değerlerde her türlü radyal fan ve aksiyel fan özel imalatını da gerçekleştirmektedir
Pencere ve Mutfak Tipi Fan’larda ürün çeşitlerimiz arasında olup farklı özellikler ve ölçülerde olanları mevcuttur.
Bunların yanı sıra GAMAK, VOLT, ELK ve SIEMENS marka elektrik motorlarının, YILMAZ marka redüktörlerin ve bunlara ait yedek parçaların satışı da yapılmaktadır.
GETA MÜHENDİSLİK olarak 20 seneye yakın süredir koruduğumuz kalitemiz, birikim ve itibarımız, yeni ve güncel teknolojilerle birleştiren dinamik bir yapı çerçevesinde senelerin bilgi ve birikimine sahip uzman kadromuzla, güncellenen ve tamamlanan kalite standartlarımız ve belgelerimizle sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu (tahmini)

Harita yükleniyor...

Bu haritada gösterilen konum adres kullanılarak otomatik hesaplanmıştır. Konum bilgisi hatalı olabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap