Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Güler Ocakbaşı Esentepe Şubesi Kurumsal

9 yıl önce   Sarı Sayfalar   Şişli   43 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0212 267 3856
Adres Şişli Esentepe Mah Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sokak No: 37 - İstanbul {212]2673856-
Faks 0212 211 2927
Web Sitesi http://www.gulerocakbasi.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Şişli


Güler Ocakbaşı’nın hikâyesi 1981 yılında Harbiye – Elmadağ’da İsmail Akcan ve damadı Mustafa Yazıcı ile başlamıştır. Ali ve Rıza Akcan kardeşlerin katılımıyla yeni bir yapılanmayla genç neslin beklentileri göz önüne alınarak Güler Ocakbaşı hizmet ve kalite anlayışında daha da güçlendi. Daha sonra aileden Serdar Yazıcı’nın katılımıyla restoranımız yenilikçi anlayışı güçlenerek devam etmiştir.

Amacımız müşterilerimizin en leziz yemekleri tatması, kaliteli hizmet alması ve memnun olarak ayrılması olmuştur.

Restoranımız yıllardan beri ilklere imza atmıştır. Mesela yeni lezzet arayışı içinde kaşarlı fıstıklı kebap ve kaşarlı fıstıklı tavuk kebabını müşterilerimize sunarak büyük beğeni kazandık. İddialıyız her zaman temiz ve leziz ürünler sunmaya devam edeceğiz.

Restoranımızda kullandığımız etlerimiz Usta kadromuzla beraber bizler işleyip, kebap Ustalarımız tarafından leziz tatlar olarak sunuyoruz.

Otopark sorunu yaşamayacağınız Güler Ocakbaşında karşılaşacağınız tek sorun yer bulmak olabilir! Bunun nedeni ise Güler Ocakbaşının vazgeçilmez lezzetleri ve kalitesi …

Siz en iyisi Güler Ocakbaşına gelmeden önce rezervasyon yaptırın.

Güler Ocakbaşı Güler Yüzlü Hizmet ve Leziz Yemeklerin Adresi İstanbul Harbiyeden sonra ikinçi şubesini Esentepe Gazeteçiler Mahallesinde açtı {212]2673856-

Listeler:

restaurant

 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız