Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Güngör Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Kurumsal

10 yıl önce   Sarı Sayfalar   Güngören   221 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0212 483 2621
Adres M. Nezihi Özmen Mahallesi Nadide Sokak Çınar Evler Tekstil Çarşısı No. : 68 / 38 Merter 34169 Güngören / İstanbul
Faks 0212 483 2594
Web Sitesi http://www.gungortekstil.net

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Güngören


1995 yılında kurulan ve kuruluşundan günümüze kendini yenileyerek büyüyen Güngör Tekstil raşel örme kumaş üretimi yapmaktadır.

Firmamız gelişen pazar ve dünya koşulları karşısında rekabet gücünü sürekli geliştirerek modern ve yeni teknolojiyi kullanarak öncü bir kuruluş olarak müşterilerinin talep ettiği ürünü; uygun fiyatta, kalitede ve zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak benimsemiştir.

Güngör Tekstil’de siparişler müşterilerin istekleri doğrultusunda ham, boyalı olarak seri bir şekilde teslim edilmektedir.

Olası çıkabilecek problemlerde, size en hızlı ve sonuca yönelik çözümlerle dönülür. Sizin ihtiyaç ve standartlarınıza uygun bir imalatçı olabilmemiz adına, çalışmalarımızın her safhasında fikir alışverişleriyle, bir arada çalışmalarımız sürdürülür. Siparişin alındığı tarihten, teslim tarihine kadar, sizlere sorunla değil, her zaman çözümle dönmeyi ilke edinmiş, kaliteden asla taviz vermeyen, insan haklarına, sağlığına ve çevresine duyarlı bir firma olarak, Güngör Tekstil bünyesindeki her çalışanın hedefi bir arada daha güzel ve kalıcı işlere imza atmaktır.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız