Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Güvence Hasar Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri Kurumsal

2 yıl önce   Sarı Sayfalar   Çankaya   29 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0312 232 2223
Adres Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 2 Sk. No: 32/31
Alternatif Telefon 0850 304 2223
Faks 0312 232 2223

Kayıtlı olduğu ilçe: Çankaya


2010 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda iş kazası, trafik kazaları, hava yolu kazaları geçiren vefat edenlerin yakınlarına, kazaya bağlı sakatlanan mağdurlarımızın kazalara bağlı mağduriyetlerini profesyonel kadromuz ve kurumsal kimliğimizle giderdik ve gidermeye devam ediyoruz. Bizim kalite standartlarını her zaman en yüksekte tutma anlayışımız hizmet, uzmanlık ve danışmanlık açısından da geçerlidir. Özverili çalışanlarımız yıllanmış iş deneyimleri ve sigortacılık üzerine bilgileri ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Sonuçlandırdığımız sayısız trafik kazası dosyalarımızda olduğu gibi öncelikli hedefimiz, mağdurlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek. Bu düşünce yapısıyla her yeni trafik kazası geçiren mağdurumuzda yeni sonuçlar üretiyoruz ve ürettiğimiz bu sonuçlarla sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Güvence Hasar Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri: tecrübeli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile trafik kazasından dolayı mağduriyetinizin profilini gerçek anlamda çözer ve Sektörümüzün tüm olanaklarından faydalanarak doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden sigorta şirketleri kapsamında bu mağduriyeti sigorta şirketlerine duyurarak mağduriyetinizin giderilmesini sağlar ve sigorta şirketleri kapsamında sizi temsil eder doğru adımlarla en kısa zaman da sonuca ulaştırır.

"bahaneler" değil "Sadece çözümler" üretiyoruz.

Güvence Hasar Yönetimini farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız