TUBİBA, Türkiye'nin en hızlı büyüyen yerel arama motoru

Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi TUBİBA'da tanıtın. Aylık 3 milyonu aşan ziyaretçi (istatistiklere göz at) sayısı ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen rehber platformu olan TUBİBA'da firmanızı ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Firma ekleme linkine tıklayarak açılan formu doldurun yeter. Gerisini biz hallediyoruz.

Neden TUBİBA'da yer almalıyım?
TUBİBA'ya her gün yüzlerce firma ve kurum kaydediliyor. TUBİBA, Türkiyenin en hızlı büyüyen rehber sitesi durumunda. 2009 yılında yayına başlayan sitemiz, şu anda 1.2 milyon indekslenmiş sayfa ile Google'da yer alıyor. Veritabanımızda 1.000.000'dan fazla kayıtlı mekan yer alıyor. Aylık sayfa gösterim sayımız 5 milyon. Firmanızı TUBİBA'da listediğinizde Google aramalarında ilk sayfada çıkarsınız. (Firma adı aramalarında genellikle 1. sayfa ilk 3 sonuç arasında). (ÜCRETSİZ)

Firmanızı ekleyerek TUBİBA'dan web sayfanıza link verilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede siteniz backlink alır ve PR değeri yükselir. Sitenize TUBİBA'dan ziyaretçi çekebilirsiniz.

İşletmenizin iletişim bilgileri her zaman ulaşılabilir durumda olur. Adres, telefon, faks, e-mail; tüm iletişim kanallarınız kayıt altına alınır ve sizi arayan müşterileriniz kolayca size ulaşabilir. Ayrıca, varsa işletmenize ait, Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlardaki sayfalarınızı firma sayfanıza ekleyebilirsiniz. (ÜCRETSİZ)

Email adresi kayıtlı olan firmalar için otomatik olarak online iletişim formu oluşturulur ve firmanızın iletişim sayfasına eklenir. Bu form aracılığı ile müşterileriniz sizinle irtibata geçebilir. Yazılan mesajlar e-posta adresinize anında gönderilir.

Firmanızı/işletmenizi arayan müşterileriniz interaktif haritalarımızı kullanarak size erişebilirler. TUBİBA, Google'ın gelişmiş harita sistemini kullanmaktadır. Sitemizdeki tüm mekanlara ilişkin koordinat bilgilerini kaydediyoruz. Bu sayede her hangi bir mekana ilişkin ulaşım bilgilerini ziyaretçilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Ücretsiz yol tarifi servisi. Müşterileriniz herhangi bir adresten işletmenize ulaşım için yol tarifi servisimizi kullanabilirler.

TUBİBA'da firmanızı ve hizmetlerinizi tanıtan bir metin ve logonuzu ekleyebilirsiniz.

Ürünlerinizi TUBİBA'ya ekleyebilirsiniz. Bir ürün yada hizmeti tanıtmak için en ucuz mecra şüphesiz internet. Gazete, TV, radyo yada basılı meteryallerin aksine internet ucuzdur. Siz de interneti tercih ederek ürünlerinizi süresiz olarak milyonlarca insanın her gün kullandığı bu mecrada tanıtabilirsiniz. Firmanızın sayfasına eklediğiniz ürün tanıtımları Google aramalarında üst sıralarda çıkmayabilir. Bunun nedeni firma sayfanızın Google gözünde yeterince "değerli" olmayışıdır. Arama motoru optimizasyonu profesyonel bir iştir ve her kurumun bu hizmeti eksiksiz ve doğru olarak sitelerinde hayata geçirebilmeleri mümkün olmayabilir. TUBİBA da ise bu bizim birincil amaçlarımız arasında. Firma sayfalarını, ürün sayfalarınız dahil sitemizdeki tüm sayfalar, profesyonel yazılım ekibimiz tarafından özel olarak optimizasyona tabi tutulmaktadır. Ayrıca yüzlerce siteden alınan backlinkler sayesinde sayfalarımız aramalarda ilk sıralarda yer alır. Siz de ürün tanıtımlarınız için TUBİBA sayfalarını seçebilirsiniz. Ürün, ve talep ilanı yayını için üye kullanıcı panelinize göz atabilirsiniz.

TUBİBA ücretli üyelik paketlerinden birini tercih edebilrsiniz. Firmanızı tubiba.com'da ücretsiz olarak yayınlayabilmenin yanısıra, dilerseniz ücretli üyelik paketlerimizden birini seçerek, hem tubiba.com'da hem de arama motorlarından rakiplerinizin bir adım daha önüne geçebilirsiniz.

Tanıtım videolarınız, reklam filmlerinizi TUBİBA sayfalarınızda yayınlayabilirsiniz.

-