TUBİBA hakkında

Ücretli üyelik satın almanız halinde, firmanız TUBİBA sayfalarında öncelikli olarak listelenir. Örneğin Starter paket sahipleri en üstte logoları ve tanıtım metinleri ile listelenir.

Ücretli üyelik paketlerimizi incelemek ve satın almak için üyelik paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TUBİBA'da her firma sadece bir kere listelenebilir. Birden fazla listelenen firmalar silinir.

Eklemeye çalıştığınız firma daha önce defalarca eklenmiş ve bu nedenle silinmiş olabilir. Bu durumdaki firma ilanlarının TUBİBA'da yayınlanması spam filtresince engelleniyor olabilir. Yardım için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Starter paket ücretli üyelerimiz için sunduğumuz paketlerden ilkidir. Bu paketi satın alan firmalar, TUBİBA'da öncelikli olarak, logo ve tanıtım metni ile listelenirler.

Alt Alan Adlı Mini Site ile firma sayfalarınız sadece size özel firmaadi.tubiba.com adresinden yayınlanır. Maxi Paket sahiplerine sunduğumuz bir hizmettir.

"Bilgi Güncelle" linkini takip ederek, ilgili firmanın sayfalarını güncelleme yetkisi edindiğinizde, firma bilgisi güncelleme sayfalarında, firmanızın haritadaki konumu da güncelleyebilirsiniz.

Bunun için firma güncelleme formunuzdaki email alanına geçerli bir email adresi yazarak kaydetmeniz yeterli. Form otomatik olarak aktif olur.

Firma Email adresleri, üyelerimizin epostalarını spam mesajlardan korumak için TUBİBA'da yayınlanmamaktadır. Email adresi olan firmaların iletişim sayfalarında mesaj gönderme formu bulunmaktadır. Bu forma yazılan mesajlar sadece firmanızın email adresine gönderilmekte.

Evet. Bunun için listelenmek istediğiniz kategorileri bize bildirmeniz yeterli.

TUBİBA sponsorluğu; firmaların ürün ve hizmetlerini seçtikleri kategoride/kategorilerde ve/veya şehir ve ilçe sayfalarında üst sıralarda listeletebildikleri bir tanıtım fırsatıdır. Bu konudaki detaylı bilgileri kullanıcı panelinizde bulabilirsiniz.
Firma ilanları, firmalar faaliyetlerini sonlandırıldığında silinebilmektedir. Bunun için iletişim formumuzu kullanarak bu talebinizi iletiniz. İlgili firmanın yetkilisi olduğunuz doğrulandıktan sonra ilan siteden silinecektir.
-