İlgi Tıp Merkezi

İletişim Bilgileri

Adres: Mithatpaşa Caddesi 103 / 1 Sokak No: 5 Göztepe - İzmir, Balçova, İzmir, Türkiye

Telefon: 322448888

Faks Numarası: (0232) 244 9696

İşletme hakkındaki bilgiler

Firma/Kurum Ünvanı: İlgi Tıp Merkezi

E-mail: info@ilgitip.com.tr

İlgi Tıp Merkezi hakkında

Özel İLGİ Cerrahi Tıp Merkezi, modern donanımlı ameliyathane doğumhane ve muayene birimleri , uzman kadrosu ve size evinizin rahatlığını aratmayacak hasta odaları ile İzmir Göztepe’de 2007 yılı Şubat ayında hizmete girmiştir . Butik sağlık kuruluşu konsepti ile dizayn edilmiş olan Tıp Merkezimizde hastalarımıza alışılmış klasik hastane atmosferinden farklı sıcak bir ortamda , güleryüzlü ve ilgili sağlık hizmeti sunulmaktadır.

‘Sağlık İLGİ ister’ sloganını kendine ilke edinmiş olan kliniğimiz bulunduğu konum itibari ile de bazı ayrıcalıklara sahip bulunmaktadır. Çok merkezi bir yerde olmasına karşın, park sorununun yaşanmaması, gürültüden uzak olması ve yeşilliklere bakan ferah odaları ile farklı bir hizmet sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi , Estetik ve Plastik Cerrahi , Ortopedi ve Travmatoloji , K.B.B, Üroloji ve Göz dallarında ameliyatlar yapılan merkezimizden; Özel Sigortalılar, anlaşmalı banka çalışanları, emeklileri ve anlaşmalı şirketlere mensup hastalar, SGK mensupları ( S.S.K emekli/çalışan ,Bağkur emekli/çalışan ,Emekli Sandığı Emeklileri ve Devlet memurları) sağlık hizmeti alabilmektedirler.

Tıp merkezimizin bünyesinde Tomografi, Röntgen; Mamografi, Kemik Dansitometrisi, Ultrason ve Renkli Doppler USG cihazlarının bulunduğu modern bir radyoloji ünitesi ile tüm Biyokimya ve Mikrobiyoloji tetkiklerinin çalışılabildiği laboratuar birimi de yer almaktadır.
7 Gün 24 saat Acil Servis ve Ambulans hizmeti de sunulan kliniğimiz açıldığı günden bu yana İzmir’lilere güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
ISO 9001:2000 Kalite belgesine sahip olan kuruluşumuz sizlerden aldığı güç ve olumlu geri dönüşlerin vermiş olduğu motivasyon ile büyümeyi hedeflemektedir.
Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğiyle ;

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

İlgi Tıp Merkezi nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

İlgi Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap
Diğer yorumları göster

-