Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Kadıköy Fırın Servisi, 0216 583 10 23, Fırın Tamiri Kurumsal

1 yıl önce   Sarı Sayfalar   İstanbul   180 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Adres Eğitim Mah. No: 24, İstanbul

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: İstanbul


Kadıköy Beko Servisi, uzman kadromuz ve donanımlı araçlarımızla arızaları aynı gün içinde ve yerinde gideriyoruz.

Kadıköy bölgesinde yıllardır faaliyet veren firmamız sizlere kaliteli ve garantili teknik servis hizmetini sunuyor.

Beko markalı cihazlarınızın arızaları ile ilgilenen uzman ekibimiz bakım - onarım, montaj, parça değişimi işlemlerini son derece titizlikle gerçekleştiriyor. Parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

Eski yeni farketmeden cihazlarınızla ilgileniyor, arızası eksiksiz bir şekilde giderilen cihazınızı 1 yıl garantili olarak teslim ediyoruz.

Kadıköy Beko servisi, uzman kadrosu ile Kadıköy semt geneline aynı gün içinde servis hizmeti sunuyor. Bölgenin en büyük firmalarından biri olarak sizlere acil servis hizmeti veriyoruz.

Kadıköy Beko servisi, profesyonel kadrosu ve donanımlı araçları ile Beko cihazların arızalarına yerinde müdahale ediyor. Eski yeni tüm cihazlarınız için şimdi arayın.

İlçe geneline aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman tekniker kadromuz sizlere kesin çözümleri yerinde üretmektedir. Kaliteli bir tamir hizmeti almak isteyen tüm Beko kullanıcıları bizi arayarak hizmet alabilirler.

Servisimiz özel teknik servistir.

Kadıköy Beko Servisi Beko Beyaz Eşya Servisi Beko Çamaşır Makinesi Servisi Beko Bulaşık Makinesi Servisi Beko Buzdolabı Servisi


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız