Kamera Teknik Kamera Hareket Sistemleri

İletişim Bilgileri

Adres: H. Rıfatpaşa Mahallesi, Darülaceze Caddesi, Perpa Tic. Mr. B Blk. Kat:11 No: 1703 Okmeydanı, Şişli, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 320 2006

Faks Numarası: (0212) 320 2076

İşletme hakkındaki bilgiler

Firma/Kurum Ünvanı: Kamera Teknik Kamera Hareket Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Web sitesi:

E-mail: tardu@kamerateknik.com

Ticaret odası sicil kayıtlarına göre bu işletme 14 senedir faal

Firma tescil bilgileri

Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Oturum aç

Kamera Teknik Kamera Hareket Sistemleri hakkında

Kamerateknik, sinema, reklam, broadcasting alanlarında alternatif, etkili ve yaratıcı çözümler geliştirmek amacıyla kuruldu.

Sektörün içinden gelen uzman ekibimizle beraber müşteri isteklerine hızlı ve sorunsuz olarak cevap verebilmekteyiz. Hizmet kalite standartlarının yükseltilmesini ve müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak kabul eden Kamerateknik kurumsal kimliğine, uzman ekibine ve makina parkuruna yaptığı sürekli yatırımlar ile bu ilkeye bağlılığını kanıtlamıştır.

Kamerateknik, kendi makina parkurunu uzman ekibiyle beraber sektör ihtiyaçlarına göre kendi bünyesinde tasarlamakta ve tasarladığı ürünleri yenilikçi fikirler dâhilinde yine kendi ekibiyle kendi bünyesinde geliştirebilmektedir. Kamerateknik bu özelliği sayesinde müşteri taleplerine göre ürün ve proje geliştirebilen Türkiye`nin alanında ilk ve tek şirketi olmuştur.

Kamerateknik`in eşsiz cihaz parkurunda, havadan görüntüleme sistemleri, helikopter çekim sistemleri, uzaktan kumandalı robotik kamera sistemleri, wireless kamera sistemleri ve özellikle büyük spor organizasyonlarında kullanılan file kamerası, pota kamerası bulunmaktadır.

Haritadaki konumu (tahmini)

Harita yükleniyor...

Bu haritada gösterilen konum adres kullanılarak otomatik hesaplanmıştır. Konum bilgisi hatalı olabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap