Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Keska zemin yapı laboratuvarı ve mühendislik Kurumsal

3 ay önce   Usta ve Hizmet İlanları   Ankara   105 Gösterim

₺ --

  • img

0.0 yıldız

Fiyat: ₺ --

Kayıtlı olduğu ilçe: Ankara


Kurucu Şahin Keskin, 1994-2001 yılları arasında İzmit Rıhtım ve Marina Şantiyesinde 7 yıl Saha Mühendisi ve Ofis İdari Personel olarak çalışmıştır. Keska mühendislik 2002 yılında kurulmuş olup, faaliyetlerine halen devam etmektedir.

Zemin Yapı İşlemleri Hizmeti

Günümüzde birçok firma ve kişi zemin etüt çalışmasını talepetmektedir. Bu tür hizmetlerde güvenilir firmalar tercih edilmektedir.

Sunulan hizmette güvenliğin sağlanması, örneğin zemin etüt çalışması için bu alanda uzmanolan kişiler ile hareket edilmesinden anlaşılıyor. Bunun için sunulacak olanhizmet, güvenlikten ödün verilmeden, bu alanda en iyi şekilde hizmet almanızdemektir. Değerlendirip, en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Etütçalışmalarının titiz bir şekilde gerçekleşmesi de sağlanacak. En iyi sonuçlarınalınması, doğru ve kurallara uygun hareket edilerek olacak. Profesyonel ekipsayesinde, işlemlerin hızlı ve güvenli şekilde tamamlanması da mümkündür.İletişime geçerek bu alanda bilgi alabilirsiniz.

Sunulan hizmet seçenekleri arasında yapılacak olan zeminçalışmaları var. Derinlemesine yapılacak olan incelemeler sayesinde, yapılacakolan projeler için de öncesinde en iyi sonucu almanız sağlanacaktır. Bu alandayapılacak olan işlemlerde yapılacak olan raporlama sonunda, direkt olarak endoğru bilgiler elde edilir. Çalışmaların bu alanda uzman olan kişilerinsayesinde, hem doğru sonuç vermesi hem de raporlamanın titiz bir şekilde olmasısağlanacaktır. Değerlendirip, bu işlem için iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli hizmet;

Sunulan hizmette güvenlik önemlidir. Sondaj için yapılacak olan çalışmalarıngüvenli bir şeklide gerçekleşmesine özen gösteriliyor. Değerlendirmenizdurumunda memnun kalacağınız bu sonucu alacaksınız. Hem hızlı hem de güvenlibir şekilde işlemlerin gerçekleşmesi de mümkün oluyor. Hızlı bir şekildesunulan bu işlemlerin gerçekleşmesi mümkün. Değerlendirip, hizmetalabilirsiniz.

Profesyonellik;

En önemli nitelikler arasında elbette profesyonellik deolmalı. Bunun için gereken yapılacaktır. Bakıldığında direkt olarak zemin sondajı kapsamında en iyi sonucualmanız için hizmet veriliyor. Profesyonellikten ödün verilmeden, bu alandamemnun kalacağınız bir sonuç almanız için gereken yapılıyor. Değerlendirip, eniyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Güvenli bir şeklide bu alanda sunulanseçenekleri değerlendirin. Hizmet almak için iletişime geçerek taleplerinizisunmanız yeterli olacaktır.

Projelerin öncesinde etüt çalışmalarının gerçekleşmesi şart.Aynı zamanda etüt çalışmalarında yer alan ekip, ortaya çıkan sonuç gibi pek çokdetayı merak edebilirsiniz. Ekibin bu alanda uzman olması sizin memnunkalacağınız bir hizmet almanız demektir. Değerlendirin ve direkt olarak etütçalışmaları için sorun yaşamadan bu alanda memnun kalacağınız hizmetideğerlendirin. İmar planına esas etüt vediğer işlemleriniz için anında hizmet verilir. Güvenlikten ödün verilmeden,anında bu alanda talep ettiğiniz işlemlerin gerçekleşmesi sağlanır. Sizlerdetüm bu hizmetler ve sismik hizmetleri içinwww.keska.org sitemize gelebilirsiniz.

 


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız