Legoraf Market Ekipmanları

İletişim Bilgileri

Adres: Eyüp Sultan Mahallesi, Hoca Nasrettin Caddesi, No:10 Tel: (0216) 575 42 75, Sancaktepe, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0533) 052 6201

Raf Sitamleri hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Burak Bahçekapılı

Firma/Kurum Ünvanı: Legoraf Market Ekipmanları

Web sitesi:

E-mail: legoraf.info@gmail.com

''Fikirleriniz kadar esnek''-''As flexible as your ideas''

Legoraf Market Ekipmanları hakkında

Legoraf, mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Perakendecilik sektörünün ülkedeki gelişimine paralel olarak faaliyet alanlarını geliştiren firma, kurulduğu günden itibaren sayısız başarılara ve inovatif çözümlere imza atmıştır.

Faaliyetlerini İstanbul’da yer alan yönetim merkezi ve 18.000m2 büyüklüğündeki üretim tesisinde sürdüren Legoraf, yenilikçi raf sistemi ve teşhir elemanları çözümleri ile bir yandan Türkiye’deki çok uluslu perakendecilik markaları tarafından tercih edilirken , yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hali hazırda üretiminin % 50’sini ihraç eder konuma gelmiştir. Başta Fransa olmak üzere, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan , Dubai , Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Libya , Güney Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , Kuzey Irak gibi Orta Doğu ve Avrupa’nın önemli 48 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Legoraf, süper/hiper market, akaryakıt istasyonları, tekstil, kozmetik, yapı market, elektronik market, eczane, kültür, depolama alanlarına dönük geniş ürün yelpazesi ve yaratıcı çözüm önerileri, ‘’ Fikirleriniz kadar esnek ‘’ sloganıyla her zaman sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Legoraf Market Ekipmanları nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Legoraf Market Ekipmanları yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

-