Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Legoraf Market Ekipmanları Kurumsal

2 yıl önce   Sarı Sayfalar   Sancaktepe   16 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0533 052 6201
Adres Eyüp Sultan Mah. Hoca Nasrettin Cad. No:10 Tel: (0216) 575 42 75

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Sancaktepe


Legoraf, mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Perakendecilik sektörünün ülkedeki gelişimine paralel olarak faaliyet alanlarını geliştiren firma, kurulduğu günden itibaren sayısız başarılara ve inovatif çözümlere imza atmıştır.

Faaliyetlerini İstanbul’da yer alan yönetim merkezi ve 18.000m2 büyüklüğündeki üretim tesisinde sürdüren Legoraf, yenilikçi raf sistemi ve teşhir elemanları çözümleri ile bir yandan Türkiye’deki çok uluslu perakendecilik markaları tarafından tercih edilirken , yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hali hazırda üretiminin % 50’sini ihraç eder konuma gelmiştir. Başta Fransa olmak üzere, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan , Dubai , Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Libya , Güney Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , Kuzey Irak gibi Orta Doğu ve Avrupa’nın önemli 48 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Legoraf, süper/hiper market, akaryakıt istasyonları, tekstil, kozmetik, yapı market, elektronik market, eczane, kültür, depolama alanlarına dönük geniş ürün yelpazesi ve yaratıcı çözüm önerileri, ‘’ Fikirleriniz kadar esnek ‘’ sloganıyla her zaman sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız