Lina Toys

İletişim Bilgileri

Adres: Haramidere Sanayi Sitesi G Blok No: 314, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 422 7493

Faks Numarası: (0212) 422 7490

Oyuncak hakkındaki bilgiler

Firma/Kurum Ünvanı: Linatoys Anaokulları malz. ltd. şti.

Web sitesi:

E-mail: balikci34@hotmail.com

Lina Toys hakkında

Linatoys Ailesi olarak 1993'de başlamış olduğumuz koltuk minderi imalat atölyesini zamana ve piyasanın gereklerine uyarak önce sandalye minderleri sonra plaj minderleri , plaj şemsiyesi gibi işlere yöneldik. Eski yapmış olduğumuz işleri bırakmadan , anaokulu sektörünede yavaş yavaş girmiş bulunmaktayız . İstanbul'dan tüm Türkiyeye ve yurt dışında 5 ülkeye anaokulu malzemelerinden sünger (minder) grubunun ve kreş yataklarının ( kampet ) imalatını yapmaktayız.

İmalatını yapıp sattığımız ürünlerin dışında , bizim satış politikamıza uyan bazı ürünlerin de alım satımını yapmaktayız.

Yaptığımız ticaretin hepimizin en önemli varlıkları olan çocuklarımızın ellerinden geçtiğinin farkında olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İşimizi sadece ticaret olarak değil , çocuklarımızın geleceklerinde ne şekilde yarar sağlıyabileceğimizi düşünerek ve en önemlisi kansorejen madde içeren hammadeleri kullanmamaya çalışarak sürdürüyoruz.

Güzel olanı üretmeyi kendisine hedef seçen '' Linatoys Anaokulu Malzemeleri '' yarının takipçisi ve güzel olanın öncüsü olmaya devam edecektir.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Lina Toys nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Lina Toys yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap