Oğuşlar Group Otomotiv

İletişim Bilgileri

Adres: Çakmak Mahallesi, Akdeniz Caddesi, Dere Sokak, Ümraniye - Batı Ataşeh Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0216) 533 7474

Faks Numarası: (0216) 533 7475

Skoda hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Salih Oğuş

Firma/Kurum Ünvanı: Oğuşlar Group Otomotiv

Web sitesi:

E-mail: info@oguslargroup.com

Oğuşlar Group Otomotiv hakkında

Ümraniye de 4500 m² lik yeni Plazasında SKODA ,SSANGYONG Ve LADA marka araçların yetkili bayii ve yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Elment Sigorta adı altında Allianz Sigorta,Ergo Sigorta,Euroka Sigorta şirketlerin A acentesi olarak bütün sigorta branşlarında hizmet vermektir. Otomotiv sektöründe 35 yıldır müşterilerimizle kurduğumuz iletişim, bu güveni oluşturan en büyük etkendir.

OĞUŞLAR GROUP Otomotiv`in güleryüzlü ve profesyonel ekibinin satışta başlayan ilgisi, en gelişmiş teknolojilerin uygulandığı bakım ve onarım çalışmalarında daha da artıyor, zengin stoklarıyla her türlü yedek parça ve aksesuar anında teslim ediliyor. Gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimizde MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKEMİZDİR.
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan OĞUŞLAR GROUP OTOMOTİV , otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

VİZYONUMUZ
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
OĞUŞLAR GROUP OTOMOTİV; otomotiv sektöründe; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan,
Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,
Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, Otomotiv değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Oğuşlar Group Otomotiv nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Oğuşlar Group Otomotiv yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap
Diğer yorumları göster

-