OPLOG E-Ticaret Lojistiği Depo Yönetimi Tedarik Zinciri ve Çözümleri

İletişim bilgisi

TELEFON:

+905331612468

ARA

CEP TELEFONU:

+90 312 266 06 69

ARA

ADRES:

GIT

Üniversiteler Mah. Cyberpark Tepe Binasi Kat:1 No:4 Bilkent , Çankaya, Ankara 06800, Türkiye

İşletme Hakkında

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi

OPLOG; SONY, Tupperware ve Türk Telekom International gibi küresel firmaların yanı sıra, sadece işlerinin mutfağına odaklanmak isteyen, büyük-küçük birçok e-ticaret firmasına da dördüncü taraf lojistik (4PL) ve e-ticaret lojistiği hizmetleri sunmaktadır. 

Ar-Ge ve inovasyon merkezinde, mühendis ekibiyle geliştirdiği lojistik teknolojilerini, saha ve depolarındaki operasyonel ekipler aracılığıyla lojistik hizmetlerine dönüştüren OPLOG; toplamda 100’ü aşkın tecrübeli personeliyle depolama, sipariş karşılama ve dağıtım gibi lojistik hizmetleri vermektedir. 

2017 yılının Kasım ayında Deloitte Technology Fast50 yarışmasına katılan OPLOG, %4564’lük büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi olmayı başarmıştır. Aynı zamanda elde ettiği başarı ile Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Fast500 Programında ilk 20’de yer alan tek Türk şirketi olmayı başarmıştır.

Ar-Ge ve inovasyon merkezi Ankara Bilkent Cyberpark’ta bulunan OPLOG bu özelliği ile Türkiye’de teknoparklar bünyesinde kurulan ilk e-lojistik firmasıdır. OPLOG’un, Ankara’nın yanı sıra, İstanbul ve İzmir’de de toplamda 10.000 metrekareden büyük depoları ve ofisleri mevcuttur.

Kayıtlı olduğu listeler: lojistik elojistik e-lojistik e-ticaret lojistiği depolama sipariş karşılama lojistik e-ticaret lojistiği depolama e-lojistik depo kiralama

Diğer bilgiler:

Linkler:

www.oplog.com.tr