Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Pet Okulu Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli Hizmeti Bireysel

10 ay önce   Usta ve Hizmet İlanları   İstanbul   230 Gösterim

₺3,000

  • img
  • img
  • img

5.0 yıldız

Fiyat: ₺3,000 Pazarlık edilebilir

Kayıtlı olduğu ilçe: İstanbul


İstanbul ve çevre illere profesyonel olarak köpek eğitimi ve köpek oteli hizmeti sunmaktayız.

Biz Kimiz?

Pet Okulu, profesyonel köpek eğitimi ve köpek oteli olarak 10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet vermektedir. Pet sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik birebir eğitim ve otel seçenekleri ile başarıyı hedefleyip, uzman ekipleri ve profesyonel hizmetleri ile bir çok ünlü de isimlere hizmet vermiş bulunmaktadırlar.

Pet Okulu‘nun temel kuruluş amacı köpek sahiplerini bilinçlendirip köpeklerini yönlendirebilmeleri sağlamaktır. Sevgi ve güvenin tek adresi olarak hizmet kalitesini arttırarak devam etmektedir.

Türkiye’de köpek oteli ve köpek eğitimi hizmetleri olarak tek özel ve butik bir okul’dur. Pozitif ve profesyonel eğitim teknikleri ile köpeğinizin sosyal yaşama adapte olmasını sağlamakla kalmayıp sizi de bilgilendirir ve eğitim verir.

Köpek sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışarak bir çok başarıya imza atmışlardır. Can dostunuzun sağlığı için 24 saat boyunca hizmet verip ve ayrıca güvenlik kameraları ile izlenip güvende olmaları için profesyonel anlayış ile çalışmaktadırlar. Tesiste her zaman veteriner olup, evcil dostunuzun sağlığı her zaman ön planda tutulmaktadır.

Pet Okulu’nun hijyenik ve doğa içerisindeki tesisini kesinlikle ziyaret etmelisiniz.Can dostunuzun eğitim ve otel ihtiyaçları için merak ettiğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

https://www.facebook.com/petokulu/

https://twitter.com/petokulu

https://instagram.com/petokulu

Sunduğumuz Hizmetler

Tuvalet Eğitimi

Temel İtaat Eğitimi

İleri İtaat Eğitimi

Yavru Köpek Eğitimi

Evde Köpek Eğitimi

Köpek Oteli


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız

Burakelmacioglu1997@gmail.com 4 ay önce

Süper bir ekip. Köpek eğitimi konusunda destek aldık çok memnun kaldık. Ayrıca köpek oteli gibi bir hizmet daha sunuyorlar ihtiyacımız oldukça köpeğimizi onlara emanet ediyoruz. Teşekkürler.


Ümit Köse 9 ay önce

Harika bir ekip. Merkez çok güzel tasarlanmış. Küçük dostlarımızın rahatı için herşey düşünmüşler. Zaten Murat beyin olduğu bir organizasyonun başarısız olma ihtimali yok. Tebrik ediyorum. Pet Okulu