Powl Led Aydınlatma Sistemleri İmalat ve Proje

İletişim Bilgileri

Adres: 579 Sokak, No: 35 Bayraklı İzmir, Bornova, İzmir, Türkiye

Telefon: (0232) 346 3236

Led hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: M.ali

Firma/Kurum Ünvanı: Powl Led Aydınlatma Sistemleri Tasarım,proje İmalat İthalat

Web sitesi:

E-mail: powl@powl.com.tr

Powl Led Aydınlatma Sistemleri İmalat ve Proje hakkında

M.T.E Elektrik, aydınlatma alanında 16 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Lisanslı ve ISO9001 - 2008 standartlarına göre şekillendirilmiş “POWL” markası ile, Türkiye sınırları içerisinde “LED Armatür” klasmanında ürün imal etmekte olan tek firmadır. “Power Led Design” Armatür Atölyesi'ni bünyesinde barındıran şirketimiz, 1350 metrekare alana kurulu şirket yapılanması ve 200 metrekare Showroom'u ile, hem armatür imalat ve satışında, hem elektrik – aydınlatma çözümlerinde, hemde proje - taahhüt ve montaj alanında, müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
İlkemiz, ışığın sırrını ortaya çıkarmak ve doğru seçimlerle, yapılarda etkin ve etkileyici aydınlatma çözümleri sunmaktır. Tecrübelerimizden kaynaklanan yaratıcılığımızla, fikirlerinizi aydınlatmak temel çalışma prensibimizdir. Projelerde danışmanlıktan, son ürün aşamasına kadar baştan sona yanınızdayız. Süreç, proje bölümümüzün aydınlatılacak alanlar için gerekli ışık miktarıyla ilgili tavsiyeler vermesiyle başlayıp, yapının şekline uygun armatürleri önermesiyle devam etmektedir. Standart çözümlerin veya katalogdaki ürünlerin yeterli olmadığı koşullarda üretici olma avantajımızı kullanarak, özel tasarım ürünler ile yapının ve ürünün aydınlatma ihtiyacını karşılamaktayız.
Aydınlatma sektöründe yaşanan talep artışı ile birlikte aydınlatma teknolojisi de gelişim ve değişim göstermektedir. Yaşanan bu hızlı değişiklikleri günü gününe takip eden şirketimiz, ürünlerini çağdaş teknolojilerle geliştirmekte, hem estetik hemde tasarrufu bir arada sunan aydınlatma ürünleri ile hizmet vermektedir. M.T.E Elektrik, Power Led Design ve POWL olarak, aydınlatma alanında gelişen yeni teknolojiyle birlikte, 2005 yılından itibaren LED aydınlatma alanındaki çalışmalarımız hız kazanmıştır. Bu bağlamda ve AR-GE faaliyetleri için yapmış olduğumuz yatırımlar sayesinde, hizmet vermekte olduğumuz müşteri referanslarımız ile her zaman rakiplerimizin bir adım önünde olmayı başarabiliyoruz.
Kalitemiz, imal edilecek ürünün – verilecek hizmetin, üretim aşamısında seçmiş olduğumuz malzemeler ve ürün – hizmet sonrası müşterilerimize beyan etttiğimiz garantimizle şekillenmektedir. En önemli ilkemiz Müşteri Memnuniyetidir.

Yaşam basit bir görüntü sanatıdır, ışık ise bu sanatı görmemizi sağlayan tek materyaldir.
www.powl.com.tr

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Powl Led Aydınlatma Sistemleri İmalat ve Proje nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Powl Led Aydınlatma Sistemleri İmalat ve Proje yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

-