Reis Gıda Bakliyat A.Ş. - Genel Müdürlük

İletişim Bilgileri

Adres: Akçaburgaz Mahallesi, Çakmaklı Mevkii, 54. Sokak, No: 7, Esenyurt, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 671 9700

Faks Numarası: (0212) 671 9701

Gıda hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Dilek Hn

Firma/Kurum Ünvanı: REİS TARIMSAL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Web sitesi:

E-mail: reis@reisgida.com.tr

Reis Gıda Bakliyat A.Ş. - Genel Müdürlük hakkında

Avrupa Birliği’nin tüketici haklarını benimseyen ve bunların uygulanması gerektiğine inanan Reis, sürekli TSE kontrolünde olmasının yanında 17.05.2000’de Bureau Veritas gözetiminde HACCP gıda güvenliği ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini halen yürütmektedir.
Ulusal ve Uluslararası kalite normlarına uygunluğu belgelenmiş Reis ürünleri; başta ABD olmak üzere KKTC, Kanada, Fransa, Avusturya ve Türk Cumhuriyetlerine ihraç edilmektedir.

Kendi sektöründe bu belgelere sahip ilk firma olma özelliği ile Reis dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Reis A.Ş. ürünün üretiminden tüketimine kadar tüm aşamalarında fiziksel, kimyasal ve biyolojik tehlikeleri belirleyerek kontrolünü sağlayan; ürünün son kontrolünden çok, üretim evresinin hijyenik şartlara uygunluk garantisini veren önleyici bir gıda güvenliği yönetimini benimsemiştir.

G-34-İ.O.S.B - 12 No’lu Gıda Sicil Sertifikalı Reis ürünleri, Türk Gıda Kodeksine, TSE standartlarına ve Reis Gıda Güvenliği Politikasına uygun olarak otomatik makinelerde 900 gr, 1 kg, 2 kg, 2.5 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg, 50 kg’ lık ambalajlarda Reis Kalite Garantisi ile paketlenmektedir.

Türkiye’nin çeşitli yörelerinde yetiştirilen ve ithal edilen ürünlerde pişme ve lezzet farklılığı olduğu gibi, aynı fark eski ve yeni ürünler arasında da gözlenmiştir. Reis tüm bu faktörleri gözeterek paketlemeye kadar tüm aşamaları kontrol eder. Özenle toplatmış olduğu yeni mahsul ürünlerin nem oranı ölçümlerini, pişirme sürelerini ve lezzet testlerini yapar.

Reis, her zaman gıda güvenliği ile damak tadına uygun, çabuk pişen, kabuk atmayan daha fazla artımlı, besleyici ve daima en kaliteli ürünleri bilinçli ve çağdaş tüketicisine sunma çabası içinde olmuştur. AC NIELSEN ZET araştırmasında pirinç ve bakliyat kategorisinde marka bilinirliği ve en fazla kullanılan pirinç ve bakliyat markaları arasında Reis en yüksek skoru alan markadır.

Reis ürünlerini tercih etmede öne çıkan faktörler “güven”, “lezzet”, “kalite” ve “temizlik” tir.

Yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka imajı istikrarını koruyan Reis; sağlıklı lezzet tanelerini Reis ve Verim markalarıyla tüketicisine sunmuştur. Kalite anlayışından ve tüketicinin korunması düşüncesinden ödün vermeyen Reis, tüketici memnuniyetini hep ön planda tutmuştur.

Reis, pirinç ve bakliyat ürünlerinin gıda sektöründeki farklılığı, çeyrek asırlık üstün performans, iş ahlakı ve alt yapısının sağlamlığı ile açıklanabilir.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutup en üstün kaliteyi, en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmeyi ilke edinen Reis; hem sahip olduğu belgelerin, ödüllerin, hem de hizmet verdiği tüm perakende satış mağazaları ve tüketicilerin kendisine yüklediği sorumluluğun bilincindedir.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Reis Gıda Bakliyat A.Ş. - Genel Müdürlük nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Reis Gıda Bakliyat A.Ş. - Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap
Diğer yorumları göster

-