Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Sakarya Onur Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları Kurumsal

7 yıl önce   Sarı Sayfalar   Adapazarı   20 Gösterim

3.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0264 291 4918
Adres Şirinevler Mah. İbrahim Kangal Cad. No: 83, Adapazarı, 54100 Sakarya
Faks 0264 275 4705
Web Sitesi http://www.onuryurt.com.tr

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Adapazarı


Onur Konaklama Hizmetleri Ticaret Ltd. şirketi, 10 yıldır Sakarya'da 3 adet yüksek öğrenim yurdu ile üniversite öğrencilerine ev kalitesinde hizmet vermektedir. Zemin etüdleri yapılmış güvenilir ve sağlam binalarıyla, yeni eğitim ve öğretim yılında Onur Öğrenci Yurtları sizlere ailenizden uzak geçecek zamanınızda kendi eviniz kadar sıcak bir ortam sunmaya devam edecektir.

Yemek ihtiyacınızı şık ve rahat yemekhanemizde, sabah açık büfe kahvaltı, akşam ise 4 çeşit leziz ve temiz yemeklerimizle karşılayabilirsiniz.

Günlük oda temizliği, günlük banyo ve tuvalet temizliği yapılmaktadır. Çamaşır yıkama derdi olmadan ailenizdeki temiz ortamı ve evinizin sıcaklığını bizde bulacaksanız.

1-2-3 ve 4 kişilik odalarda, tek kişilik ortopedik yataklar, anahtarlı ahşap dolaplar, komidin, çalışma masası, silikonize elyaf yastık ve yorganlar kullanarak, huzurlu, güvenli ve rahat bir ortam konforunu yaşayacaksınız. Odalarda SINIRSIZ ADSL internet bağlantısı ile dünyaya her zaman bağlı kalabilir ve bilgi ihtiyacınıza göre her an kullanabilirsiniz.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız

Misafir 7 yıl önce

erkek yurdu için söylüyorum pasif içici olmak için birebir bir yer


Misafir 7 yıl önce

sakarya da onur yurtları her öğrenci için bir şanstır .ben 2 yılımı geçiren bir tecrübe olarak;ısınma ,barınma ,yemek (,isteğe göre)her türlü etkinlik ve en önemlisi derlerya evinizdeki sıcacık sevgi ... arkadaşlar sakın kaçırmayın ben keşke okulum bitseydi de yurt hayatım bitmeseydi diyorum gerisini siz düşünün:))herkese sevgiler ve başarılar..