Oto Savaş

İletişim Bilgileri

Adres: İstanbul Yolu 10. Km Y. Başkent San. Sitesi, 1763 / 3 Sokak, No: 17 Batıkent - Ankara , Yenimahalle, Ankara, Türkiye

Telefon: (0312) 278 2429

Cep Telefonu: (0532) 505 7541

Alfa romeo hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Ali Savaş

Firma/Kurum Ünvanı: Artık Oto Savaş

Web sitesi:

E-mail: tamersavas87@gmail.com

Oto Savaş hakkında

Savaş Oto Özel Servisi 1999 yılında S.Ali Savaş tarafından kurulmuştur. Servisimiz ilk olarak Ata Sanayi sitesinde hizmet başlamış ve 2005 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüştür. 2005 yılından itibaren Yeni Başkent Sanayi Sitesinde Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye devam etmektedir.

Kurucumuz S.Ali Savaş’ın uzun yıllar içinde kazandığı birikim ve tecrübelerin ışığında yeni hizmet yerinde servis müdürlerimiz: SALİH Savaş ve Tamer Savaş öncülüğünde hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Savaş Oto Özel Servis kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmüştür.Gerek yapılan işlemlerin kalitesi, gerekse müşterilerine sunduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir.Bugünde aynı anlayış ve kalite standartlarıyla siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Savaş Oto Sevis eğitimli, konularında uzman personeli ve son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarıyla aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun aracınızın ihtiyacı olan tüm servis bakım programlarını başarıyla ve titizlikle uygulamaktadır.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Oto Savaş nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Oto Savaş yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap
Diğer yorumları göster

-