Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Se-Ta Metal Cam Yapı Kurumsal

5 yıl önce   Sarı Sayfalar   Çiğli   88 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0232 328 2005
Ünvan Se-Ta Metal Cam Yapı İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
Adres Atatürk Osb, 10016. Sokak, No: 50, Çiğli, İzmir
Cep Telefonu 0532 346 6671
Faks 0232 328 2006
E-mail serkanyucesoy@se-tayapi.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Çiğli


2011 yılında Yapı sektöründeki unsurların daha etkin ve verimli iletişimi, çözüm ortaklığı, amaç birliği gereksinimini gözlemleyerek SE-TA YAPI' nın temellerini attık.

Yapı sektörü sahnesinde rol alan firmaların; etkili iletişim becerisi, çözüm ortaklığı felsefesi, amaç birliği, liyakat, verilen söze sadakat gibi ciddi gereksinimleri ve arayışları olduğu yönündeki gözlemimiz, SE-TA YAPI'nın kuruluşunun temelidir.

Sektörel gereksinimleri karşılama temeli üzerine, müşterilerimizin kendilerine özgü beklentileri ile birlikte, çalışma arkadaşlarımızın ve çözüm ortaklarımızın beklentilerini karşılayabilme çabalarımızı bina ettik. Kısa vadede aktif, orta vadede güçlü, uzun vadede öncü bir firma olabilmeyi vizyon edindik.

Bu vizyon ışığında; estetiğe, çevre bilincine azami önem vermek; kaliteli, ekonomik, özgün çözümler arz etmek; güven telkin etmek misyonumuzu oluşturdu.

Firmamızın uzman, güven esasından ödün vermeyen, toplam kalite hedefi şuuruna sahip kadrosu, iyi bir takım oyununu sizlere vaat edebilmemizi sağladı.

2015 yılı itibariyle sektörün tüm aktörleri temkini elden bırakmazken; SE-TA YAPI, İzmir'in en seçkin firmalarının konumlandığı Atatürk Organize Bölgesi'ndeki yeni atölye ve makine parkuru yatırımıyla vaatlerini ve vizyonunu gerçekleştirebilmeye motive oldu...


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız