Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Seray Bilişim Kurumsal

8 yıl önce   Sarı Sayfalar   Zeytinburnu   8 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0212 547 1343
Adres Nuripaşa Mah. 58. Bulvar Cad. Tan İş Hanı No: 136 Büro: 3 Zeytinburnu / İstanbul
Web Sitesi http://www.seraybilisim.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Zeytinburnu


2009 yılı içerisinde kurulan Seray Bilişim, bilişim teknolojileri alanında web tasarımı, web hosting (barındırma), alan adı (domain) tescili, arama motoru optimizasyon (SEO) hizmetleri vermektedir.

Müşterilerine kusursuz hizmet vermeye çalışan firmamız, sanal dünyada ürün veya hizmet tanıtımı için en önemli adım olan web sitesi tasarımlarını oluştururken, güncel teknoloji ve trendi yakından izlemektedir. Seray Bilişim olarak, Türkiye pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen firmamız, aynı sektörden yada farklı sektörlerden bir çok firma ile kurumsal düzeyde iş birliktelikleri yapmaktadır.

Seray Bilişim, dinamik kadrosu ve yeniliklere uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile müşterilerinin karşılaştığı bilişim sorunlarına anında müdahale eden firma olarak bilinmektedir. Firmamız, satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası sağladığı destek ile müşterileri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

“Kaliteli hizmet, mutlu müşteri” vizyonu ile aldığı işleri söz verdiği tarihten önce teslim etmek için çaba sarf eden firmamız, “müşterilerimizle uzun yıllar birlikte” sloganını kendine ilke edinmiştir.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız