Seray Bilişim

İletişim Bilgileri

Adres: Nuripaşa Mahallesi, 58. Bulvar Caddesi, Tan İş Hanı No: 136 Büro: 3 Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 547 1343

Firma hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Serdar Genç

Firma/Kurum Ünvanı: Seray Bilişim

Web sitesi:

E-mail: bilgi@seraybilisim.com

Seray Bilişim hakkında

2009 yılı içerisinde kurulan Seray Bilişim, bilişim teknolojileri alanında web tasarımı, web hosting (barındırma), alan adı (domain) tescili, arama motoru optimizasyon (SEO) hizmetleri vermektedir.

Müşterilerine kusursuz hizmet vermeye çalışan firmamız, sanal dünyada ürün veya hizmet tanıtımı için en önemli adım olan web sitesi tasarımlarını oluştururken, güncel teknoloji ve trendi yakından izlemektedir. Seray Bilişim olarak, Türkiye pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen firmamız, aynı sektörden yada farklı sektörlerden bir çok firma ile kurumsal düzeyde iş birliktelikleri yapmaktadır.

Seray Bilişim, dinamik kadrosu ve yeniliklere uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile müşterilerinin karşılaştığı bilişim sorunlarına anında müdahale eden firma olarak bilinmektedir. Firmamız, satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası sağladığı destek ile müşterileri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

“Kaliteli hizmet, mutlu müşteri” vizyonu ile aldığı işleri söz verdiği tarihten önce teslim etmek için çaba sarf eden firmamız, “müşterilerimizle uzun yıllar birlikte” sloganını kendine ilke edinmiştir.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Seray Bilişim nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Seray Bilişim yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

-