Seval Plastik Sanayi

İletişim Bilgileri

Adres: Ortım San. Sitesi, C Blok No: 4 Tepeören ( Mutlu Akü Arkası ) Tuzla, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0216) 304 1764

Alternatif Telefon: (0216) 304 1785

Faks Numarası: (0216) 304 2104

Plastik hakkındaki bilgiler

Firma Ünvanı: Seval Plastik Sanayi

Web sitesi:

E-mail:

Seval Plastik Sanayi hakkında

Seval Plastik
İnşaat ve ev tekstil sektörünün vazgeçilmez ürünü olan perde rayi ve aksesuarlarinda, isminden övgüyle söz ettiren Seval Plastik, 35 yıllık geçmişinin verdiği bilgi ve birikimle sektörde söz sahibi olmaya devam ediyor.

Milyonlarca metrelik üretimi ile yüzbinlerce ailenin her sabah odasini aydinlatmak için açtigi perdeleri, gururla tasiyor. Hastane, okul, devlet daireleri gibi kurumlarda ürünlerinin yer almasiyla, ögrencilere sağladığı burs ve iş imkanları aracılığıyla sosyal sorumluluğunu yerine getirmeye çalışıyor. Seval Plastik, genişlemekte olan seçkin ve ayrıcalıklı müşteri portföyüne daha rahat cevap verebilmek amacı ile, 2006 yılının ikinci yarısında üretim kapasitesini % 35 oranında arttırmış olmanin haklı gururunu yaşamakta. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen taleplere daha hızlı ve rahat cevap verebilmek amacı ile de 2008 yılı başında üretim kapasitesini %25 oranında arttırmayı ve ürettiği ürün kartelasına yeni ürünler katmayı hedeflemekte.

Müşteri memnuniyetini şirket olarak ilke edinmiş olan Seval Plastik, 35 senedir kaliteye ucuza sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Üretim kalitesinin yeterliliği ve ürün kalite standartlarının TSE tarafından tescillenmesi ile kalitesini firmayla tanışmayanlara da duyuruyor.

Türkiye’nin 5 bölgesine yayılmış yetkin satış ağı ve bayileriyle Seval Plastik, yurtiçi ve yurtdışı fuarları ve ziyaretleriyle birebir sizlere ulaşmaya çalışıyor. Ancak her zaman bir telefon kadar uzakta olmaktan da vazgeçmiyor.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Seval Plastik Sanayi nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Seval Plastik Sanayi yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap