Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi

İletişim Bilgileri

Adres: Başıbüyük Mahallesi, Süreyyapaşa Göğüs Devlet Hastanesi, Maltepe, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0216) 421 4200

Faks Numarası: (0216) 421 4110

İşletme hakkındaki bilgiler

Firma/Kurum Ünvanı: Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Web sitesi:

E-mail: info@sureyyapasa.gov.tr

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi, Türkiye’nin halihazırda üç büyük şehrinde bulunan Sağlık Bakanlığı’na bağlı dört büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden biri olup İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi’dir. Türkiye'de ilk başarılı akciğer nakli Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılmıştır.

Hastanede 60 yılı aşkındır ‘akciğer sağlığı ve hastalıkları’ konusunda çalışmalar yürütülmektedir. Altmış yılı aşkın bilgi, deneyim ve imkanlar; hem kaliteli ve yeterli sağlık hizmeti sunma noktasında müracaat eden hastalarımıza, hem de eğitim ve araştırma alanında asistanlarımıza ve akademisyenlerimize sunulmaktadır.

Ana branşlar Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi olmakla birlikte, Alerji ve İmmunoloji, Solunumsal Yoğun Bakım, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Uyku Laboratuarı, Akciğer Onkoloji Kliniği ve Evde Bakım Birimi gibi diğer birimler de hizmet vermektedirler.

Akciğer kanseri cerrahisi ve video-yardımlı torakoskopik (endoskopik, kapalı) cerrahi konusunda ülkemizin önde gelen sayılı hastanelerinden biri olduğu gibi “Yemek Borusu” (Özofagus) Hastalıkları da çalışma alanı içerisindedir.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

-