Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Teknolam Laminasyon San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti Kurumsal

9 yıl önce   Sarı Sayfalar   Güngören   199 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0212 610 7207
Adres Doğanbey Cad. No: 51 Güngören - İst
Faks 0212 610 7207
Web Sitesi http://www.teknolam.org

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Güngören


Özellikle iç giyim sektörünün öncü firmalarına, sütyen kap imalatçıları başta olmak üzere , laminasyon konusunda hizmet sağlıyoruz.Mevcut piyasa şartlarında, laminasyon teknolojisi olarak sıcak sistemler sıklıkla kullanıldığından, sektör beklentilerini karşılayamamaktadır.(sararma, sertleşme vb.)

Firmamız Soğuk Sprey laminasyon sistemi ile sektördeki tekele son vermiş olup, soğuk laminasyonun tüm avantajlarından müşterilerinin yararlanmasına olanak sağlamıştır.Kullanılan kimyasallar da dahil olmak üzere OEKO TEX 100 gereksinimlerini tamamıyla karşılayan yöntemimizle ; kumaş-sünger, kumaş-kumaş ve daha bir çok laminasyon çeşidini tek ve çift taraflı olarak yapıyoruz.

Tüm bunları yaparken soğuk laminasyon gibi görece pahalı olarak bilinen bu sistem için verdiğimiz fiyat müşterilerimizi şaşırtıyor. Maliyetlerinizi inanılmaz oranda aşağıya çekecek ve çok daha sağlıklı ürün elde etmenizi sağlayacak bu teklifimizi gözden geçirmenizi rica ediyoruz.

Çözüm ortağı firmamızla farklı ürünlerle bugün ; Migros,Carrefour,Çetinkaya,Evkur,Ender gibi mağazalara, farklı ürünlerle hizmet veren şirketlerimizin, kalite-fiyat anlayışının ne derce doğru olduğu referans firmalardan da anlaşılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için : www.teknolam.org adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız