Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Vajinismus Bireysel

1 yıl önce   Etkinlik & Duyurular   Ankara   5 Gösterim

₺ --

0.0 yıldız

Fiyat: ₺ --

Bilgiler

Başlangıç Tarihi 10.08.2018
Bitiş Tarihi 21.12.2020
Etkinlik Adresi Mithatpaşa Cad. No:51/2 Ankara

Kayıtlı olduğu ilçe: Ankara


Kadınlarda oldukça sık görülen bir rahatsızlık olan vajinismus tedavisi mümkün olan ve gözde büyütülmemesi gereken bir durumdur. 

Vajinismus nedir diye merak ediyorsanız vajinismus, kadınların anatomik açıdan hiç bir anormalliği bulunmamasına ve kendisinin de cinsel birleşmeye istekli olmasına rağmen ilişki anında yaşadığı bilinçli ya da bilinçaltındaki korku ve endişeler nedeniyle vajina bölgesinin kasılması sonucu cinsel birleşmenin asla gerçekleşememesi durumudur.  Vajinusmus sorunu yaşayan kadınlar ilişki esnasında ağrı ve baskı hissi yaşadıklarından cinsel birleşme asla gerçekleşmeyecektir. 

Vajinusmus sorununa ilişkin yıllar içinde merkezimize pek çok başvuru olmuştur. Bu rahatsızlıkla bize başvuran tüm çiftlerimize öncelikle bu cinsel rahatsızlığın ülkemizde çok sık görülen bir rahatsızlık olduğunu ve pek çok kez anatomik sorunlar kaynaklı değil, psikolojik sebeplerle çiftlerin bu sorunu yaşadıklarını ve yaşadıkları sorunun kesinlikle tedavi edilebilir bir durum olduğunu , gözlerinde büyütmemeleri gerektiğini ısrarla ifade ediyoruz.

Kaynak : https://www.esrademiryuzer.com/


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız