Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. Kurumsal

9 ay önce   İkinci El ve Sıfır Alışveriş   Esenler   207 Gösterim

₺ --

  • img
  • img
  • img
  • img

0.0 yıldız

Fiyat: ₺ -- Pazarlık edilebilir

Bilgiler

Durum Sıfır

Kayıtlı olduğu ilçe: Esenler


Günümüz İş hayatını şekillendiren inovatif ürünler ile modern ve sağlıklı  alanları oluşturmak için çalışan Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş., Yalıtkan Paspas  üretimi için 2011 yılında İshak Özavcı tarafından kurulmuştur. 2019 da Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. olarak yoluna devam eden üretici bir firmayız. 

Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş.; müşterilerine farklı ürün grupları, yüksek marka kalitesi ve dinamik çalışanları ile hizmet vermektedir.

2011 yılında Yalıtkan Paspas tescillediği ürün kalitesini ve uluslararası standartlara uyumluluğunu ön planda tutarak, yeni yatırımları ve markalarıyla büyümeye devam etmekte ve yurt içindeki büyümesini küresel ölçekte de genişletmeyi hedeflemektedir.

Yalıtkan Paspas olarak da adlandırılan İzole Paspaslar elektrik geçirmezlik özelliğine sahiptir. Kauçuk esaslı maddeden üretilir. Su tutma ve çekme özelliğine olmadığı için ıslak koşullarda bile kullanılabilir. Montajı ve döşemesi kolaydır. Esnek ve dayanıklıdır. Kaymazlık sağlayacak yapıdadır.

Farklı kalınlıktaki İzole Paspaslar 50.000 volta kadar koruyucu olmaktadır. 2 mm kalınlık 10.000 volt gerilime kadar, 3 mm kalınlık 20.000 volta kadar, 4 mm kalınlık 30.000 volta kadar, 5 mm kalınlık ise 40.000 volta kadar dayanıklıdır. Genişlikleri 50 cm ve 120 cm arasındadır ve istenilen boyda üretilmektedir. 6331 sayılı iş güvenliği ve iş sağlığı yasalarına uygun teknik özelliklere sahiptir.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız