Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Yaprak Dönercisi Kurumsal

1 hafta önce   Sarı Sayfalar   İstanbul   21 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Adres Ankara, 06170 Ankara
Web Sitesi http://www.yaprakdonercisi.com/

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: İstanbul


Yaprak Dönercisi / AnkaraBiraz baharat, beş kilo et, bir baş sarmısak. Ve biraz taze çekilmiş hayat! Böyle başladı Mühendis kardeşlerin ve babaları Mehmet Usta'nın dönercilik sektöründeki hikayeleri.

Hayata bir tutam lezzet katmak... Mutlulukla lezzeti harmanlamak ve daima en iyiyi sunmak...

BÜYÜK BİR HAYAL KURDUK

2007 yılının ilkbaharı Ankara'da kurulan ilk dükkanımızı, senelerce ostim araba pazarında kurduğumuz döner tezgahında edindiğimiz güneş gibi sıcacık tecrübelerimizle açıldı. Memur emeklisi Mehmet Usta, oğullarıyla sırt sırta verip bu büyük yolculuğa yelken açtılar! Açıldığı günden bugüne önceliğimiz müşteri memnuniyeti... Öğlen yemeğinden akşam yemeğine kadar günün her saatinde dönerin arasına sıcacık gülümsememizi kattık.

BÜYÜK BİR HİKAYEMİZ OLDU

Yaprak Dönercisi'nin kuruluş hikayesinin baş mimarları memur emeklisi Mehmet Gökbulut ve mühendis oğulları Serkan Gökbulut ve Tahir Gökbulut memleketleri Ankara'nın en önemli ve gerçek lezzeti olan yaprak döneri bir marka haline getirmek için Yaprak Dönercisi firmasını 15 şubeye ulaştırarak Ankara'nın güçlü bir markası haline geldiler.

Bugün 160'ı aşkın çalışanıyla yılda 3 milyonun üzerinde müşteri potansiyeliyle ilk günkü heyecanla yeni mutluluklar için lezzetle samimiyeti harmanlamaya devam ediyor.

Yaprak Dönercisi, iyi döner satmanın ötesinde ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayan bir marka olma yolunda ilerliyor.

Yılın 365 günü hem yerel hem dünyalı büyük bir lezzet: Döner! 7 çeşit baharatla marine edilmiş, nar gibi kızarmış yaprak dönerin yerini başka ne tutabilir ki?

Çukurovanın erken hasat zeytin yağı, güneydoğunun güneşinde kurutulmuş baharatlar, iç anadolunun meralarında yetişmiş büyükbaş hayvanların taptaze etleri... Hepsi kendi toprağından, ana vatanından...Helalinden!


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız