ZEREN FİLTRE

İletişim Bilgileri

Adres: Fatih Mahallesi, Eşref Bitlis Caddesi, No: 1, Pk: 41780, Körfez, Kocaeli, Türkiye

Telefon: (0262) 526 0747

Alternatif Telefon: (0262) 526 0746

Cep Telefonu: (0533) 960 5042

Faks Numarası: (0262) 526 0745

Filtre hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Seviya ZEREN

Firma/Kurum Ünvanı: ZEREN TEKSTİL İML.PAZ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Web sitesi:

E-mail: info@zerenfiltre.com

ZEREN FİLTRE hakkında


Kuruluş tarihi 2003 yılına dayanan Zeren Filtre ve Ambalaj; 16 kişilik uzman ekibi ve 4000 m2 kapalı alana sahip işletmesinde 2000’in üzerinde müşterisine en kaliteli ve en doğru ürün yelpazesini sunmakta ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.


Asıl uzmanlığı filtrepres bezi imalatı olan firmamız her türlü endüstriyel, biyolojik, kimyasal ve evsel atık suyun geri dönüşümünü sağlayan arıtma sistemi ekipmanlarının hem imalatını yapmakta hem de tedariklerini sağlamaktadır. Çok değerli müşteri gruplarımız olan mühendislik firmaları, atık su arıtma sistemleri imalatçıları ve son kullanıcılar olmak üzere, proseslerine en uygun ıslak ve kuru tip filtre bezlerini uzman kadrosunun katkıları ile seçerek ulaştırmaktadır.


Filtrepres bezi, filtrepres plakası, filtrepres, toz torba filtre, vakum filtre bezi, tambur filtre bezi, tüm filtre ekipmanları ve pompa gibi zengin ürün çeşitliliğine sahip olan şirketimiz, sektöre ait uzmanlık düzeyindeki bilgi birikimi sayesinde hem kendi yaptığı anahtar teslimi arıtma projelerinin hem de diğer müşterilerinin projelerinin gerektirdiği en doğru ürünleri seçmektedir.


Kaliteyi her şeyin önünde tutmakta olan şirketimiz, ISO 9001: 2008 kalite belgesinin gereklerini üretimin tüm aşamalarında titizlikle uygulamanın yanı sıra mal alışverişinde bulunurken bile kalite belgesine sahip firmaların ürünlerini tercih etmektedir.


Ülkemizin yanı sıra dünyanın dört bir tarafında, Türkî Cumhuriyetlerden Afrika ülkelerine ve Balkanlardan Orta doğuya kadar; Seramik, Mermer, Kimya, Gıda, Maden, Metal, Otomotiv, Biyodizel, Petrol, Termal ve Elektrik İstasyonları, Tekstil dokuma gibi onlarca farklı sektöre hizmet ve ürün sağlamakta olan Zeren Filtre; atık suların arıtılmasının yüksek önemini en başta kendisi benimserken bu bilinci yayarak çevremizi korumak adına üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeyi kendisine görev addetmiştir.


Türkiye’de alanında en iyi firma olmak hedefine sahip olan Zeren Filtre, gittikçe büyüyen kadrosu ve müşteri ağı ile bilerek ve severek yaptığı işini geliştirmeye devam ederken gelecek nesillere de doğayı süsleyen yemyeşil ve masmavi renklerin kaybolmadığını göstermeyi arzulamaktadır.


Yüksek bir duyarlılık ve gururla gelecek nesillere miras bırakma arzusunda olduğumuz güzel tabiatımızı korumak adına, sadece atık su arıtma tesislerinin sayısı ve kalitesinin artırılmasının yeterli olmadığının bilincindeyiz ve bu yaklaşımla; Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Çevre Mühendisleri Odası ve Makine Mühendisleri Odası ile ortak çalışmalar yapıp seminer ve eğitimler düzenleyerek de doğal kullanım kaynaklarının verimli kullanılmasının gerekliliğinin önemine dikkatleri çekiyor ve bu yönde daima artacak bir Çevre bilincini de kazandırmayı hedefliyoruz.


Marka kalitesinin şirketlerin hizmetlerini yansıtan bir ayna olduğuna olan inancımız ile bu güne getirdiğimiz Zeren Filtre; müşterilerine verdiği kıymet, kaliteli ürün ve hizmet prensibi ve çevreci politikaları ile sektörde fark oluşturan ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

ZEREN FİLTRE nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

ZEREN FİLTRE yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

-