Zorlu Center

İletişim Bilgileri

Adres: Barbaros Bulvarı Kavşağı, Eski Zincirlikuyu Karayolları Arazisi, Zorlu Center, Pk: 34340, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 336 9160

Alternatif Telefon: 444 9496

Faks Numarası: (0212) 275 0330

Konut hakkındaki bilgiler

Firma/Kurum Ünvanı: Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.

Web sitesi:

E-mail: info@zorlugayrimenkul.com

Zorlu Center hakkındaArazi Alanı :102.000 m²
Toplam İnşaat Alanı :629.000 m²
Rekreasyonel alan ve bahçeler :120.000 m²


Zorlu Center'da, performans sanatları merkezi, otel, ofis, alışveriş merkezi ve rezidanslar yer alıyor. Zorlu Gayrimenkul olarak bu projeyle, İstanbul'a "yeni bir kent meydanı" kazandıracak.

Eski Karayolları arazisi üzerinde inşa edilen Zorlu Center, geçmişten günümüze, hem İstanbul'un simgesi olan meydanlardan, hem de dünyanın her yerindeki şehirlere ait, ünlü meydanlardan yola çıkılarak gerçekleştirildi. Modern mimari anlayışı ile Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada adeta bir köprü görevini üstleniyor. Zorlu Center, İstanbul Boğazı'nın en güzel noktasındaki konumu ve yeşile verdiği değerle (75.220 m²'lik yeşil alan ve 120.000 m²'lik rekreasyonel alan ve bahçe) "uluslararası çekim merkezi" olmaya aday.

Zorlu Center, toplam uzunluğu 770 metre olan tünellerle, gayrettepe metro istasyonu ve Zincirlikuyu metrobüs durağına bağlanacak, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde yapılacak toplam üç alt geçitle yaya geçişleri kontrollü ve güvenli hale gelecek. çevre bağlantı yolları ve tünellerle iş merkezlerinin bölgede oluşturacakları trafik akışından etkilenmeden Zorlu Center’a kolayca ulaşılabilecek. Ayrıca Zorlu Center projesi içindeki araç trafiği yer altından sağlanarak 10.000 m² ek yeşil alan elde edilecek, görüntü ve çevre kirliliği en aza indirilecek.

1 kullanıcı görüşü sonucundan bu işletme 5 üzerinden 4.5 puan almıştır.
İlgili aramalar

Haritadaki konumu

Zorlu Center nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

Zorlu Center yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap
Diğer yorumları göster

-